Marzenia się spełniają. Wieczór panieński z Jamie Dornanem i Ryanem Goslingiem? To możliwe!

Założymy się, że nie istnieje kobieta na świecie nie oparłaby się romantycznemu Noah z Pamiętnika i seksownemu Christianowi z 50 twarzy Greya. Zastanawiałaś się kiedyś, co by było, gdyby któryś z nich odwiedził cię podczas wieczoru panieńskiego lub imprezy urodzinowej? Pewnie myślisz, że to niemożliwe. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: obaj są w zasięgu twojej ręki i to na dłuższą chwilę!

Wieczór panieński z Ryanem GoslingiemWieczór panieński z Ryanem Goslingiem fot. memegenerator.com

Nie ma rzeczy niemożliwych

W Ryanie Goslingu i Jamie Dornanie kocha się każda z nas, jednak ze względu na to, że niestety są żonaci, musimy zadowolić się... ich kartonowymi figurami! Podobizny aktorów nie zastąpią prawdziwych przystojniaków, ale z pewnością dostarczą masę rozrywki każdej Pannie Młodej i jej przyjaciółkom. Kartonowi bożyszcze kobiet to coraz popularniejszy element wieczorów panieńskich i innych imprez z udziałem dziewczyn. Ostatnia, szalona noc przyszłej mężatki w towarzystwie popularnego Grey'a to bardzo kusząca perspektywa, prawda?


Kartonowy Ryan lub Jamie dostawczą rozrywki twoim przyjaciółkom nie tylko podczas "biforu". Możesz zabrać ich do limuzyny lub do klubu, gdzie z pewnością przyciągnie uwagę tłumów. Co potem? Po imprezie możesz zaprosić ich do domu. Obydwóch! Twój osobisty Noah i Christian Grey mają same zalety. Nie nudzą im się #relationshipgoals selfie, wysłuchają najnowszych plotek i  nigdy nie powiedzą, że znów przytyłaś. Mało? Dodatkowo, będziesz mogła ich przytulić, a nawet pocałować. Jesteśmy pewne, że ich żony nie będą miały nic przeciwko ;)  

Jeżeli twoje serce rozerwane jest pomiędzy kilku hollywoodzkim aktorom, nie przejmuj się- Ryan i Jamie mają przystojnych kolegów!  Wśród chętnych do dotrzymania ci towarzystwa są m.in. Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham lub Daniel Craig. Czujemy, że szykuje się impreza twoich marzeń. Dobrej zabawy!

Który aktor podoba ci się bardziej?
Więcej o: