Zapomnij o perfumach! Czas na absolutny hit lata. Oto pachnące tatuaże

Pachną różami, hortensjami, piwoniami, kolendrą, rozmarynem lub szałwią. Wodne, kolorowe i przepięknie pachnące tatuaże to hit tych wakacji!

Pachnące tatuażePachnące tatuaże fot. instagram.com.tattly

Nigdy nie przyszło nam do głowy to, że tatuaż może pachnieć. A jednak! Francuski malarz, Vincent Jeannerot, który dotąd tworzył tradycyjne obrazy techniką akwarelową, stworzył linię wodnych, tymczasowych tatuaży. Te delikatne, pastelowe dzieła sztuki, to wierne kopie kwiatów, ale także innych roślin. Fioletowe piwonie, niebieskie hortensje - czy jest coś bardziej pasującego do letniej stylizacji niż świeży aromat, łączący w sobie nuty ziół i polnych kwiatów?

ZOBACZ: Flamingo Hair - urocza koloryzacja na lato, którą pokocha każda wielbicielka różowych ptaków

Zapachy skomponowane zostały przez perfumiarską firmę Agilex Fragrance, która zadbała o to, by idealnie pasowały do rośliny, którą przedstawia naklejony na ciało rysunek. Chcesz pachnieć różą? Nie ma sprawy! Wolisz zioła? Na pewno spodoba ci się zapach szałwii albo rozmarynu. Linia pachnących tatuaży nie jest rozbudowana, jednak wielbicielki tatuaży i pięknych kwiatów na pewno znajdą coś dla siebie.

Tatuaże kosztują 5 dolarów (ok. 20 zł) i utrzymują się 2- 4 dni. Dostępne są na stronie Tattly.com

Piękne, prawda? 

 
 
 
 
 


ZOBACZ: Oh my Gloss! Holograficzne usta to hit tego lata. Zakochaj się w 'efekcie holo'

Więcej o: