Tęczowe kosmetyki, które zmieniają kolor. Oszalałyśmy na ich punkcie! Poznajcie Chaos Makeup

Tęczowy błysk na twarzy to niezwykle pożądany efekt tego lata. Przedstawiamy kosmetyki amerykańskiej marki Chaos Makeup, które zmieniają kolor po wpływem rzucanego światła.

Tęczowe kosmetyki Chaos MakeupTęczowe kosmetyki Chaos Makeup fot. instagram.com/ChaosMakeup

ZOBACZ: Tuż przed ważną imprezą uległa wypadkowi. Praca wizażystki przeszła najśmielsze oczekiwania

Produkty w barwach jednorożca robią wielką furorę na Instagramie i Pinterestcie. Ostatnio modne stały się też tęczowe rozświetlacze, a my właśnie odkryłyśmy całą gamę kosmetyków, która zmienia kolor. Marka amerykańska marka Chaos Makeup, bo o niej mowa, ma w swojej ofercie ma nie tylko popularne już rozświetlacze w stylu unicorn, ale także zmieniające barwę cienie do powiek i pomadki, a kryje się za nimi wzruszająca historia...

Bajkowy błysk mieniący się pastelowymi odcieniami gwarantuje fantazyjne wykończenie letniego makijażu. Przeznaczony jest dla marzycielek, które zamiast typowego rumieńca, wolą, by na ich twarzy odbijała się tęcza. W tych jakże małych pudełeczkach przypominających muszlę z bajki o Arielce, znajduje się wszystko to, o czym marzyłaś, gdy byłaś małą dziewczynką. Produkty nałożone na skórę mienią się i perfekcyjnie stapiają ze sobą, tworząc niesamowity efekt.

 

ZOBACZ: Oto spektakularne metamorfozy makijażowe. Efekt 'po' robi wielkie wrażenie! To naprawdę te same osoby?

Co więcej, każdy produkt to niepowtarzalne dzieło sztuki, gdyż... wykonywane jest własnoręcznie! Firma Chaos Makeup powstała w Teksasie, a jej pomysłodawczynią jest 28-letnia Meghan Martinez. To właśnie ona z pomocą dwóch przyjaciółek wykonuje każdy jeden produkt, by sprostać wymaganiom swoich klientek. 

Podczas jednego z wywiadów, zwierzyła się czasopismu Allure, że w wieku 14 lat była bezdomna. Aby zarobić na życie, pracowała w sieci fastfoodów Whataburger, łapała się dorywczych zleceń i malowała koleżanki na imprezy. 

Na początku nie robiłam tego z pasji. Po prostu byłam w tym dobra. W tamtym czasie oznaczało to dla mnie być, albo nie być. 

Rok później, postanowiła wyspecjalizować się w dziedzinie wizażu i zostać profesjonalną wizażystką. Założyła swój profil na jednym z portali społecznościowych, gdzie zaczęła podpisywać się jako ChaosMakeupArtist, prezentując swój punkowy (!) styl. Dziś, charakterystycznym dla marki Meghan są produkty rozświetlające, a mała firma mieszcząca się w Corpus Chhristi zyskała już ponad 170 tys.fanów na Instagramie. 

Zobacz, jak cudowne są produkty marki Chaos Makeup. Trudno uwierzyć, że tworzone są własnoręcznie, prawda?

 
 
 
 
Więcej o: