Kate i Meghan na obchodach 92. urodzin królowej. Która księżna wypadła lepiej?

Odkąd Meghan Markle stała się nową księżną, Kate Middleton musi pogodzić się z faktem, że czasy "efektu Kate" minęły i to nie na niej skupia się w pełni uwaga całego świata. Wczoraj obie pojawiły się na obchodach 92. urodzin królowej Elżbiety II. Która z nich zaprezentowała się lepiej?

ZOBACZ: Suknie ślubne Meghan i Kate. Która z nich podoba ci się bardziej?

Choć Jej Wysokość królowa urodziła się 21 kwietnia, w Brytyjczycy od lat świętują ten wielki dzień w drugą sobotę czerwca. Z tej okazji w Buckingham Palace organizowana jest uroczysta parada, zwana Trooping the Colour. Ulicami Londynu maszeruje wtedy 1500 żołnierzy, 200 koni, a o oprawę muzyczną dba aż 400 muzyków.

Na obchodach 92. urodzin Elżbiety II nie mogło zabraknąć najbliższych jej osób. Wśród rodziny, pojawili się oczywiście Kate i William oraz nowa para książęca, Meghan i Harry. Dla świeżo upieczonych małżonków była to pierwsza oficjalna uroczystość, w jakiej wzięli udział tuż po miesiącu miodowym. Do Londynu przyjechali prosto z Kanady, gdzie spędzili swój "honeymoon".  Ani ona, ani Harry nie mieli okazji, by, jak William i Kate, znaleźć się na balkonie Pałacu Buckingham tuż po ceremonii ślubnej. Był to więc kolejny debiut Markle, która pojawiła się tam wraz z całą królewską rodziną

ZOBACZ: Ślubny make up Meghan Markle budził kontrowersje. Jak wyglądałaby w makijażu a'la Kim Kardashian?

Stylizacja Kate Middleton

Obie księżne zachwyciły stylizacjami. Kate zaprezentowała się w klasycznej, gładkiej kreacji z lekko bufiastymi ramionami w odcieniu "Cinderella blue". Sukienka pochodzi z domu mody Alexandra McQueena. Całość zdobił pudrowo niebieski fascynator z kwiatowym motywem. Mówi się, że to ukłon w stronę małego księcia Louisa, który nie był obecny na uroczystości wraz ze swoim rodzeństwem. 

Stylizacja Meghan

Podobnie, jak miało to miejsce podczas debiutu Meghan jako księżnej, żona Harry'ego kolejny raz zdecydowała się na look w odcieniu pudrowym. Była to kreacja odsłaniająca ramiona (co wielu uznało jako nietakt i kolejne złamanie etykiety) w kolorze baby pink od Caroliny Herrery, którą podkreśliła kapeluszem od Philipa Treacy. Markle miała go już na sobie podczas zainaugurowania celebracji 70. urodzin księcia Karola w pałacu Buckingham.

Która księżna wyglądała lepiej? Zdania w mediach są podzielone. Jesteśmy ciekawe opinii naszych Czytelniczek!

Czyja stylizacja podoba ci się bardziej?
Więcej o: