Dlaczego księżna Diana nosiła dwa zegarki? Kolejny sekret ujrzał światło dzienne

Mimo, że nie ma jej z nami od 21 lat, Diana Spencer i fakty z jej życia wciąż wzbudzają wielkie emocje. Na światło dzienne regularnie wypływają nowe tajemnice matki Williama i Harry'ego, które podkreślają fakt znany nam od dawna- księżna była nie tylko wielkoduszną osobą, ale także niepoprawną romantyczką. Czego tym razem dowiadujemy się na temat pierwszej żony księcia Walii?

Księżna DianaKsiężna Diana Fot. Cosmopolitan UK/Facebook

Tajemnica zegarków Diany 

Ostatnio w mediach  pojawiła się informacja tłumacząca, dlaczego na początku związku z Karolem, Diana nosiła lewym ręku nie jeden, a... dwa zegarki. Jak informuje Cosmopolitan UK,  powodem nie była próżność i chęć epatowania bogactwem, ale wielka miłość do syna królowej Elżbiety. Pierwszy z nich dostała od ukochanego z okazji urodzin, a drugi był jego własnością.

ZOBACZ: Suknia ślubna księżnej Diany skrywała sekret. Projektantka wyznaje po latach: 'Gdy to zobaczyłam, omal nie dostałam zawału'

Młodziutka Diana głęboko wierzyła, że jeśli będzie nosić oba zegarki, przyniesie to szczęście Karolowi podczas rozgrywek polo, które tak uwielbiał. Podkreślała, że jeden symbolizował ją, a drugi Karola- dlatego właśnie nosiła je razem.

Niezwykle romantyczne podejście do przedmiotów ukochanego udowadniają, jak wrażliwą i sentymentalną osobą była Diana. Wcale nie dziwimy się, dlaczego do dziś nazywana jest "Królową ludzkich serc".

Zobacz fotografie, na których widoczne są dwa tajemnicze zegarki. 

Sprawdź: Różowe zegarki Michael Kors na wyprzedaży!

ZOBACZ: Co łączy Meghan, Kate i Dianę Spencer? Tego szczegółu nie zauważył jeszcze nikt! To nie może być przypadek...

Księżna DianaKsiężna Diana fot. dianasjewels.net/watches.htm

Księżna DianaKsiężna Diana fot. dianasjewels.net/watches.htm

Księżna DianaKsiężna Diana fot. dianasjewels.net/watches.htm

Interesujesz się życiem księżnej Diany?
Więcej o: