Królowa Elżbieta II jest kuzynką Johnny'ego Deppa! Co wiemy o ich pokrewieństwie?

To brzmi nieprawdopodobnie, a jednak! Gwiazda "Piratów z Kraibów" i brytyjska monarchini są spokrewnieni. "Mail Online" zdradza, jak wygląda ich drzewo genealogiczne. Czy aktor ma korzenie królewskie?

Johnny Depp jest kuzynem 20. stopnia królowej Elżbiety II, a oboje są potomkami Edwarda III. Edward III zmarł w 1377 roku. Królowa Elżbieta jest 17-krotną prawnuczką Edwarda III, Johny Depp zaś jest 3. stopnia kuzynem Henry'ego Percy'ego (zmarł w 1489 roku), który był był 4-krotnym prawnukiem Edwarda IIIJohnny Depp jest kuzynem 20. stopnia królowej Elżbiety II, a oboje są potomkami Edwarda III. Edward III zmarł w 1377 roku. Królowa Elżbieta jest 17-krotną prawnuczką Edwarda III, Johny Depp zaś jest 3. stopnia kuzynem Henry'ego Percy'ego (zmarł w 1489 roku), który był był 4-krotnym prawnukiem Edwarda III Bulls/Pr Photos

Jak się okazuje, świat jest bardzo mały! Nick Barratt, genealog programu BBC Who Do You Think You Are? zdradził niedawno jednemu z magazynów, że odkrył więzy krwi między Johnnym Deppem, a królową Elżbietą II

Udało mi się odszukać drzewo genealogiczne, które pokazuje stopień pokrewieństwa. Trzeba się cofnąć o niecałe 500 lat, żeby znaleźć wspólnych przodków.

Według naukowca, hollywoodzki aktor i matka księcia Karola mieli jednego pra-pra-pra pra- dziadka, co czyni ich dalekimi kuzynami.

Sądzę, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że rzeczywiście istnieje związek między Deppem i rodziną królewską, choć wątpię, że kiedykolwiek będziemy w stanie udowodnić to na 100 procent.

Czy twoim zdaniem Johnny pasowałby na członka królewskiej rodziny?

ZOBACZ: Kate i Meghan na obchodach 92. urodzin królowej. Która księżna wypadła lepiej?

Johnny DeppJohnny Depp AP

Johnny DeppJohnny Depp Grant Pollard / Grant Pollard/Invision/AP

Johnny Depp FCLL

Więcej o: