Dobre wieści dla wszystkich blond piękności: będzie trzecia część 'Legalnej Blondynki'! Znamy datę premiery

Po 17 latach od pierwszej części kultowej komedii okazuje się, że plotki na temat "Legalnej Blondynki 3" były prawdą. Wcielająca się w postać głównej bohaterki, Reese Witherspoon właśnie potwierdziła doniesienia na swoim Twitterze. Dowiedz się szczegółów!

Legalna BlondynkaLegalna Blondynka fot. instagram.com/legallyblondemovies

ZOBACZ: 27 lat później, sukienka z 'Pretty Woman' trafia do sprzedaży. Wiemy, gdzie ją kupić!

Nie znamy dziewczyny, która choć raz nie obejrzała Legalnej Blondynki. Oryginalna produkcja stała się prawdziwym hitem i zebrała pokaźne grono fanek, które dwa lata później doczekały się kontynuacji losów uroczej prawniczki, Elle Woods.

Najwyraźniej ani producenci, ani wielbiciele roztrzepanej blond piękności nie mogą na dobre rozstać się z postacią graną przez Reese Witherspoon, która właśnie oficjalnie potwierdziła informację, że do produkcji trafiła trzecia część "Legalnej blondynki"!

Aktorka zrobiła fanom niespodziankę i udostępniła filmik video, na którym odtworzyła jedną z kultowych scen z filmu. Ubrana w różowe bikini, pływa w basenie, leżąc na materacu, jak robiła to filmowa Elle. 

Kto weźmie udział w produkcji "Legalnej Blondynki 3"? 

Tak jak w poprzednich częściach, w filmie pojawią się Kristen Smith i Karen McCullah.  Ma być on utrzymany w duchu pierwotnej wersji z 2001 roku, będzie jednak poruszać wiele aktualnych tematów związanych z prawami kobiet, takich jak:  #metoo oraz #timesup. Jak podają amerykańskie media, premiera "Legalnej Blondynki 3" czeka nas w Walentynki 2020 roku.  My nie możemy się doczekać, a ty?

 
 
 

A tak było kiedyś:

 
Oglądałaś "Legalną Blondynkę"?
Więcej o: