Poczuj się jak Meghan Markle! Ślubna tiara księżnej dostępna za 30 funtów

W dniu ślubu książęcej pary, wszystkie marzyłyśmy, by kiedyś móc poczuć się jak Meghan Markle. Teraz to możliwe - przynajmniej w pewnym sensie. Tiara, która zdobiła jej głowę jest powszechnie dostępna i może znaleźć się w twoim domu.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan MarkleŚlub księcia Harry'ego i Meghan Markle Dominic Lipinski / AP

19 maja 2018 roku na zawsze zostanie zapamiętany jako ten, podczas którego każda z nas chciała być na miejscu Meghan Markle. Amerykańska aktorka stanęła na ślubnym kobiercu w zamku Windsor, by powiedzieć sakramentalne "tak" księciu Harry'emu. 

Księżna Sussex przybyła do kaplicy świętego Jerzego w skromnej, pozbawionej zdobień kreacji z delikatnym dekoltem w łódkę, projektu dyrektor kreatywnej paryskiego domu mody Givenchy. Mimo, iż całość wyglądała dość prosto, ekstrawagancji dodał jej niebotycznie długi welon i przepiękna tiara, pożyczona od królowej Elżbiety II.

Jak informuje jeden z magazynów, istnieje specjalny powód, dla którego kobiety w rodzinie królewskiej je noszą i nie jest to chęć zaimponowania bogactwem. Tiara to dla zamężnych symbol statusu matrymonialnego, a noszenie jej pokazuje, że kobieta jest zajęta i nie szuka męża.

Tiara Meghan Markle

Meghan wybrała tę należącą kiedyś do królowej Mary. Babcia Elżbiety II otrzymała ją jako prezent ślubny w 1893 roku. Tiara składa się z 11 złożonych części, przeplatanych różną wielkością szlachetnych kamieni. Jej środek zdobi diamentowa broszka.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'egoŚlub Meghan Markle i księcia Harry'ego Gareth Fuller/ AP

 

Tiara Meghan Markle za 30 funtów

Zawsze marzyłaś, by poczuć się jak księżniczka? Teraz to możliwe - replika tiary ślubnej księżnej Meghan może być twoja!

Brytyjski sklep internetowy The Royal Look For Less w swojej ofercie ma identyczną błyskotkę za jedyne 30 funtów (146 zł). Na stronie czytamy:

Elastycznie uformowana, składająca się z jedenastu części, przeplatana dużymi i małymi diamentami. Idealna na ślub, rocznicę, bal oraz inne uroczyste okazje.

Zobaczcie, jak wygląda replika tiary Tiary Meghan. Chciałybyście mieć taką w swojej kolekcji błyskotek?

Replika ślubnej tiary Meghan MarkleReplika ślubnej tiary Meghan Markle fot. theroyallookforless.com

Replika ślubnej tiary Meghan MarkleReplika ślubnej tiary Meghan Markle fot. theroyallookforless.com

Replika ślubnej tiary Meghan MarkleReplika ślubnej tiary Meghan Markle fot. theroyallookforless.com

 
Więcej o: