Kylie Jenner zmniejszyła usta. Jak wygląda teraz?

Najsławniejsze usta świata znów są tematem numer jeden! Tym razem nie zastanawiamy się jednak, czy Kylie Jenner ponownie je powiększyła - wręcz przeciwnie. Gwiazda usunęła wszystkie wypełniacze.

Kylie JennerKylie Jenner Instagram.com/ kyliejenner

Usta Kylie Jenner to od kilku lat gorący temat w światowych mediach. Przez długi czas najmłodsza z sióstr Kardashian nie przyznawała się do zabiegu korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, nie sposób było ukryć diametralną różnicę między wcześniejszym, a nowym wizerunkiem gwiazdy. Dlatego właśnie w ubiegłym roku, Kylie zdecydowała się potwierdzić plotki na temat regularnego korzystania z wypełniaczy.

ZOBACZ: Kim Kardashian poleca kosmetyki polskiej marki! Masz je już w swojej torebce?

Wczoraj, fani klanu Kardashian-Jenner znów wstrzymali oddech, a wszystko przez ostatnie zdjęcia na Snapchacie i Instagramie, jakie opublikowała mama małej Stormi. Usta 20-letniej gwiazdy wydają się być o wiele mniej spuchnięte niż jeszcze kilka miesięcy temu. Fani Kylie zaczęli dopytywać, co się stało. Celebrytka od razu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiadając na jeden z komentarzy:

Pozbyłam się wszystkich wypełniaczy

Fani zachwycili się jej urodą, twierdząc, że dawno nie wyglądała tak dziewczęco. Nie wiadomo, czy Kylie na dobre zrezygnowała z wstrzykiwania kwasu hialuronowego z własnej woli, czy też spowodowane jest do karmieniem piersią. Jedno jest pewne, to naprawdę pozytywna przemiana!

ZOBACZ: Kim Kardashian odkryła idealny sposób na worki pod oczami. "Obrzydliwe, ale działa"

Widzicie różnicę?

Kylie jeszcze niedawno:

 
 

Kylie teraz:

 
 
 
Kylie wygląda lepiej:
Więcej o: