Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczeni! Na oświadczyny ukochanej czekał 2 lata. Teraz wyjaśnia, dlaczego

To już pewne! Justin Bieber i Hailey Baldwin będą małżeństwem. Muzyk właśnie wyznał na Instagramie, że modelka jest miłością jego życia, a oświadczyć się jej chciał już... 2 lata temu!

Justin Bieber potwierdził zaręczynyJustin Bieber potwierdził zaręczyny Fot. justinbieber/Instagram

ZOBACZ: Jeszcze chwila, a ceremonia ślubna Harry'ego i Meghan byłaby przerwana! Wszystko przez jednego z gości...

Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się od 3 lat.. Spotykali się przez ponad rok, jednak ich drogi się rozeszły.  Muzyk zaczął spotykać się ze swoją eks, Seleną Gomez, a modelka widywana była w towarzystwie przystojnego Shawna Mendesa. Plotki o tym, że znów są sobie bliscy, pojawiły się z początkiem czerwca.

Justin Bieber i Haley Baldwin zaręczyny

Mimo, że decyzja o oświadczynach to poważna sprawa, Justin Bieber mówi, że podjął ją spontanicznie. W oświadczeniu, które pojawiło się na Instagramie artysty, zdradził, że wcale tego nie planował, ale uważa Hailey za miłość swojego życia.

Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część Ciebie, kochając Cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję poprowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Ducha Świętego poprowadzić nas we wszystkim, co robimy i przez każdą decyzję, którą podejmujemy. Moje serce jest całkowicie i w pełni Twoje, i zawszę będę stawiał Cię na pierwszym miejscu. Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin (…). Nie planowałem tego, ale tak czy inaczej czuję się dobrze wiedząc, że nasza przyszłość jest zabezpieczona.

Justin Bieber potwierdził zaręczynyJustin Bieber potwierdził zaręczyny Fot. justinbieber/Instagram

Justin chciał oświadczyć się kilka lat temu

Magazyn GQ przypomniał właśnie wywiad, którego  Bieber udzielił 2 lata temu. Piosenkarz opowiadał w nim o odpowiedzialności, skomplikowanej miłości, a także o...w nim o tym, jak miłość jest skomplikowana, o odpowiedzialności, jaką niesie oraz o Hailey Baldwin. Powiedział wtedy, że modelka mogłaby zostać jego żoną.

Nie chcę postawić nikogo w sytuacji, w której ktoś czuje, jakbym był tylko jego po to, aby na końcu być zraniony. W tym momencie w życiu nie chcę być uwiązany przez cokolwiek. Mam już wiele zobowiązań, których muszę się trzymać oraz mnóstwo zobowiązań. Nie chcę czuć, że dziewczyna, którą kocham, jest dodatkową odpowiedzialnością. Wiem, że w przeszłości raniłem ludzi i mówiłem rzeczy, których nie miałem na myśli tylko po to, aby ich uszczęśliwić. (…) A co, jeśli Hailey będzie tą dziewczyną, którą zamierzam poślubić? Jeśli ją teraz zranię, to będzie zraniona już na zawsze. Po prostu nie chcę tego robić.

Wywiad opublikowany został tuż po rozstaniu jego i Hailey. Wygląda więc na to, że naprawdę zależy mu na Hailey, jednak kiedy spotykali się po raz pierwszy, nie był gotowy na nic poważnego. 

ZOBACZ: To najsłodsza rzecz, jaką książę Harry zrobił przed ołtarzem. Meghan jest szczęściarą!

Gratulujemy podjęcia tak ważnej decyzji i czekamy na datę ślubu!

Justin Bieber, Hailey BaldwinJustin Bieber, Hailey Baldwin fot. instagram.com/justinbieber

ZOBACZ: Turia Pitt i Michael Hoskin: historia miłości na dobre i złe

Którą parę wolicie bardziej?
Więcej o: