Na punkcie tej mascary oszalały światowe vlogerki. Produkt wydłuża rzęsy aż 10 razy

Takiej mascary jeszcze nie było! Kosmetyk sprawi, że po kilku pociągnięciach szczoteczką, nawet najkrótsze rzęsy wyglądać będą jak po profesjonalnym zabiegu w salonie kosmetycznym. Słyszałaś o tuszu DDK 4D Silk?

DDK 4D MascaraDDK 4D Mascara fot. instagram.com/ddk4d

Marzysz o długich i ponętnych rzęsach? Okazuje się, że aby nadać im objętości nie trzeba inwestować w kępki, czy profesjonalne zabiegi przedłużania. Maskara, którą właśnie odkryłyśmy, nie tylko maksymalnie pogrubia, ale także dziesięciokrotnie (!) wydłuża naturalne włoski. Niewiarygodne? A jednak! Zdjęcia przed i po użyciu produktu stały się hitem sieci, a nam odebrały mowę.

DDK 4D Silk Mascara. Dziesięciokrotnie dłuższe rzęsy

Tusz DDK 4D Silk Mascara, bo o nim nowa, to wybawienie dla kobiet, które borykają się z krótkimi i cienkimi rzęsami. Produkt  daje niesamowite efekty. Jak działa?

W opakowaniu znajdują się dwie buteleczki. W jednej znajdziemy wydłużający i pogrubiający rzęsy tusz z tradycyjną, grubą szczoteczką. W drugiej zaś białe włókna, których zadaniem jest budowa nowych, dłuższych rzęs.

ZOBACZ: Koniec z odklejającymi się kępkami! Przedstawiamy rzęsy zakładane na magnes

 

DDK 4D Silk Fiber Lash MascaraDDK 4D Silk Fiber Lash Mascara fot. evolst.com/products/ddk-4d-silk-fiber-lash-mascara

DDK 4D MascaraDDK 4D Mascara fot. instagram.com/ddk4d

Aplikacja jest bardzo prosta. Kosmetyków używamy naprzemiennie: w pierwszej kolejności malujemy rzęsy mascarą, chwilę potem nakładając włókna. Następnie znów utrwalamy je kolejną warstwą tuszu. Czynność powtarzamy do momentu uzyskania zadowalającego nas efektu. 

DDK 4D Silk Mascara. Rzęsy sięgające policzków?

Niestety o ile produkt niebotycznie wydłuża rzęsy, zapewniając efekt niczym z salonu kosmetycznego, bardzo łatwo może nam zaszkodzić, a efekt... lekko przerazić. Na YouTube dostępnych jest wiele filmów, na których testerki robią wszystko, by maksymalnie wykorzystać możliwości produktu. "Budują" więc rzęsy to momentu, aż  zasięgną one połowy policzków.

ZOBACZ: Istnieją wodoodporne cienie do powiek! Nie wierzysz? Test pod prysznicem cię przekona

DDK 4D MascaraDDK 4D Mascara fot. instagram.com/ddk4d

Oprócz maksymalnego wydłużenia rzęs, DDK 4D Silk Mascara zawiera składniki pielęgnujące naturalne włoski, takie jak jak: glicerynę, wosk pszczeli, kwas stearynowy oraz ekstrakt z liści rozmarynu. Jedwabne włókna budujące rzęsy formułowane są z użyciem skwalanu, który wspomaga ich nawilżenie.  

Niestety, mascara ma jedną wadę - nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Na szczęście można ją kupić na Amazonie. Kosz to ok. 10 dolarów (ok. 36 zł).

Masz ochotę na małe zakupy?

ZOBACZ: Oto ulubiona mascara księżnej Meghan. Jest niedroga i znajdziesz ją w najbliższej drogerii!

DDK 4D MascaraDDK 4D Mascara fot. instagram.com/ddk4d

DDK 4D Silk Fiber Lash MascaraDDK 4D Silk Fiber Lash Mascara fot. evolst.com/products/ddk-4d-silk-fiber-lash-mascara

 
Więcej o: