Rest in... pink. Dmuchane flamingi nie są już modne. Czas na różową trumnę

Do wczoraj byłyśmy pewne, że to dmuchane flamingi i jednorożce są numerem jeden na wakacyjnej liście "must have" każdej miłośniczki Instagrama. Właśnie zorientowałyśmy się, że różowe ptaki są już passe. Andrew Greenbaum i Ian Felton stworzyli coś, co stało się prawdziwym hitem wśród blogerek.

Dmuchana trumnaDmuchana trumna fot. instagram.com/andrew_greenbum

Wakacje w pełni, z pewnością wybierasz się więc na wymarzony wyjazd w ciepłe kraje. Jeśli zaopatrzyłaś się w kultowego już, różowego flaminga, który kilka sezonów temu stał się ulubieńcem Instagramowiczek, mamy złą wiadomość. Dmuchany ptak nie jest już gorącym trendem, a jego miejsca zajęła... dmuchana trumna. Tak, trumna.

ZOBACZ: Wedding Wonderland, czyli dmuchane zamki na weselne przyjęcie. Tego trendu nie da się nie lubić!

Pomysłodawca nowego "hitu sieci", Kanadyjczyk Andrew Greenbaum, zdradził, jak narodził się pomysł na nietypowy gadżet.

 Wpadłem na pomysł tego projektu prawie 3 lata temu (...). Ostatnio znalazłem kogoś, kto mógłby zrobić dla mnie próbny egzemplarz. To przezabawny projekt.
 

Mimo kontrowersyjnego kształtu, kolorowy ponton może okazać się przydatny w upalne dni. Pokrywa „trumny” służy jako tradycyjny materac, a ona sama jako dmuchana łódka  dla dzieci. 

Miłośnicy nowości błyskawicznie pokochali dmuchańca i zaczęli udostępniać jego zdjęcia promocyjne w mediach społecznościowych. Jak twierdzą, materac idealnie oddawać może wakacyjny nastrój:

Kiedy jesteś martwy po jednej imprezie, ale także gotowy na kolejną
Kiedy jest lato, ale ty masz depresję

Pomysł przypadł ci do gustu? Uwielbiasz nieoczywiste dodatki i jesteś gadżeciarą? Niestety, obecnie powstał jedynie różowej prototyp trumny. Projektanci wciąż zbierają fundusze, by projekt został wdrożony w życie. Widząc ogromne zainteresowanie produktem, jesteśmy pewne, że już niedługo znajdziemy go na sklepowych półkach między dmuchaną pizzą, a kolorowym flamingiem. Szacowana cena trumny to około 120 dolarów, czyli 450 zł.

 
 

Pomysłodawcy planują stworzyć limitowaną edycję z przezroczystym lub złotym materacem. Będzie on kosztował 399 dolarów (czyli prawie 1500 zł). Cóż, czego się nie robi, by zostać królową Insta.

ZOBACZ: Dmuchane materace, drinki i różowe parasole- kraina jednorożców istnieje naprawdę!

Zabrałabyś na wakacje dmuchaną trumnę? Jesteśmy ciekawe twojej opinii...