Fishtail brows: Oto najnowszy trend Instagrama. Brwi w kształcie rybiego ogona

To jeden z najbardziej absurdalnych trendów makijażowych, jaki widziałyśmy do tej pory. Jeśli myślałaś, że nic nie jest w stanie cię zaskoczyć, jesteś w błędzie. Ta moda właśnie zawładnęła Instagramem - zobaczcie, jak wyglądają brwi w kształcie... rybiego ogona.

Fishtail browsFishtail brows fot. instagram.com/hudabeauty

Od początku roku w sieci pojawiło się mnóstwo kontrowersyjnych trendów związanych ze stylizacją brwi. Były feather brows, przypominające pióra, halo brows w kształcie aureoli, na kilka tygodni trendem stały się nawet te a'la rogi w kształcie rogów. Teraz czas na... fishtail brows, czyli brwi w kształcie rybiego ogona. 

Jak osiągnąć "rybi efekt"?
Przede wszystkim należy liczyć się z tym, że do akcji wkroczy maszynka do golenia.  Stylizacja brwi rozpoczyna się  od zgolenia ich w sposób, by można było dorysować... rybią płetwę.  Trend ten lansuje wiele  zagranicznych influencerek m. in. znana vlogerka, Huda Beauty. Youtuberka często chwali się makijażowymi stylizacjami na swoim Instagramie. Znajdziecie tam też fishtail brows.

 

ZOBACZ: Ta Rosjanka ma najgrubsze brwi na świecie. Nie mieszczą się na twarzy! Zgadniesz, czym się inspirowała?

Nie jesteśmy przekonane, czy golenie włosków i dorysowywanie ich w ten sposób to dobry pomysł. Zdecydowałabyś się na taki makijaż? My wolimy jednak tradycyjną hennę...

 
 
 

ZOBACZ: Heel Brows to kolejny instagramowy trend. Odważysz się na brwi w kształcie... buta na szpilce?

Więcej o: