Kochają ją blogerki na całym świecie. Lodowa pomadka wreszcie dostępna w Polsce

Ta pomadka prosto z Azji wygląda jak małe dzieło sztuki i stała się hitem Instagrama. Od teraz jest dostępna w Polsce!

Lodowa pomadkaLodowa pomadka fot. instagram.com/kailijumei

Przezroczyste pomadki z wtopionym kwiatem podbiły rynek kilka sezonów temu. Były to szminki chińskiej marki Kailijumei, która zapoczątkowała erę przejrzystych kosmetyków, mających reagować na pH skóry. W mgnieniu oka stały się hitem sieci, jednak ich skład nie był powszechnie znany, co budziło wiele kontrowersji. Produkt kosztował około 30 dolarów, czyli aż 110 zł, a mimo to pragnęła go mieć każda Instagramowiczka. 

ZOBACZ: Domowa pomadka powiększająca usta? Wiemy, jak ją zrobić!

W międzyczasie, na rynku pojawiło wiele szminek wyprodukowanych na wzór  Kailijumei. Niestety, ich trwałość i jakość wykonania pozostawiały wiele do życzenia. Jeśli po cichu marzyłaś o przezroczystej pomadce z dobrym, sprawdzonym składem, teraz jest w zasięgu twojej reki!

 

Sephora. Pomadka z wtopionym kwiatem

Do sieci drogerii Sephora trafiły właśnie "lodowe pomadki". Balsam Winky Lux, bo o nim mowa, zawiera prawdziwy kwiat chryzantemy. Nie musisz się bać, że wyjedziesz poza kontur - pomadka  nie ma żadnego pigmentu, jednak jej innowacyjność polega na reakcji z pH ust. Co więcej, na ustach każdej z nas będzie prezentowała się zupełnie inaczej!

Delikatny, kokosowy zapach sprawi, że nie będziesz mogła powstrzymać się od codziennego rytuału aplikacji. Produkt dobrze nawilża i sprawia, że każdy kto ją używa ma inny kolor ust. Efekt? naturalny, a jednocześnie niezwykle intrygujący.

ZOBACZ: Oto ulubiona mascara księżnej Meghan. Jest niedroga i znajdziesz ją w najbliższej drogerii!

Pomadki Winky Lux dostępne są w Sephorze i kosztują 69 zł, czyli o wiele mniej, niż ich azjatycki pierwowzór!

Wyczuwamy małe, poniedziałkowe zakupy, a ty? :)

 
 
 
 
 
Więcej o: