Rozwiąż test. Wynik powie ci kim jesteś i co jest dla ciebie najważniejsze

Wystarczy, że spojrzysz na ilustrację i bez zastanowienia odpowiesz na pytanie: co na nej widzisz? Pamiętaj, liczy się wyłącznie pierwsze wrażenie.

Ten oryginalny test na spostrzegawczość staje się coraz bardziej popularny w sieci. Jednym z powodów jest fakt, że nie ma w nim złych odpowiedzi - wręcz przeciwnie -  każda z nich jest poprawna. Co więcej,  mówi o tobie coś niezwykle ważnego. Twórcy zagadki uważają, że to, co widzisz na obrazku, jest odzwierciedleniem twojego charakteru oraz celów, jakie stawiasz sobie w życiu.

ZOBACZ: Jeśli znajdziesz serce na tym rysunku, to znak, że jesteś niezwykle spostrzegawcza

Spojrzyj na poniższą ilustrację i bez zastanowienia powiedz, co na niej widzisz. Tu nie ma czasu na przemyślenia, analizy, czy szukanie drugiego dna - liczy się wyłącznie pierwsze wrażenie. 

Zaczynamy! Co jako pierwsze zauważyłaś na obrazku?

Test osobowościowyTest osobowościowy fot. lifecoachcode.com

Drzewo / mózg

Twoją charakterystyczną cechą jest nieustanna chęć rozwoju. Nie spoczywasz na laurach - dążysz do tego, by  wiedzieć więcej. Masz racjonalne podejście do otoczenia, a zamiast żyć iluzją, wolisz mieć na wszystko twarde dowody.

Nie jesteś romantyczką. Nie wierzysz we wszystko, co usłyszysz i nie lubisz żyć w niepewności. W przypadku odwiecznej wojny serce - rozum, raczej wygrywa to drugie.

Zarys postaci

Żywopłot tworzy kształt ludzkiej głowy. Jeśli to właśnie ją zauważysz w pierwszej kolejności, to znak, że ciągle zabiegasz o to, by otoczenie postrzegało cię w jak najlepszym świetle. Uparcie dążysz do tego, by udowodnić wszystkim swoją wartość.

To nic złego, ale tylko wtedy, gdy znasz swoją wartość. Jeśli robisz to, by udowodnić coś sobie lub innym, postaraj się najpierw zaakceptować siebie i przestań żyć wyobrażeniami.

Kwiaty / ptaki

Jesteś samotniczką. Zazwyczaj skupiasz się na sobie, nie polegasz na opiniach innych. Budowanie relacji często cię przerasta. 

Uwielbiasz podróże, cechuje cię ciekawość świata i kreatywność. Znasz swoją wartość, nikogo nie udajesz. Wiesz, dlaczego obecnie znajdujesz się w danym miejscu.

ZOBACZ: TEST. Sprawdź długość swoich palców, a powiemy ci, jaka jesteś

Więcej o: