Demi Lovato w ciężkim stanie po przedawkowaniu heroiny. Jest oficjalne oświadczenie rodziny

Fani byłej gwiazdy Disneya, Demi Lovato w szoku! Artystka trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Jej rodziny wydała właśnie oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o stanie zdrowia piosenkarki.

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroinyDemi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny fot. instagram.com/ddlovato

Wczoraj wieczorem świat obiegły wstrząsające wiadomości zza oceanu. 25 - letnia Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles po przedawkowaniu narkotyków. Nieprzytomną, znaleźli ją przyjaciele. Gwiazda nie ukrywała, że od nastoletnich lat zmaga się z bulimią, a także uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Kilka lat temu zdiagnozowano u niej także bulimię oraz chorobę dwubiegunową. Pod koniec czerwca artystka wydała singiel zatytułowany Sober, w którym przyznała, że po 6 latach abstynencji znów zmaga się z okrutnym nałogiem.

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny. Stan zdrowia gwiazdy

Jak podaje portal TMZ, kilka miesięcy temu Demi przestała chodzić na terapię z powodu kłótni z terapeutą. Jej najbliżsi przyjaciele przyznają, że od kilku tygodni działo się z nią coś złego. Widać było, że znów zaczęła zażywać środku odurzające.

Kiedy we wtorek znaleziono ją nieprzytomną w willi na Hollywood Hills, natychmiast przetransportowano ją do szpitala, gdzie cudem uratowano jej życie.Sanitariusze podali jej Narcan. Jest to lek, który przeciwdziała przedawkowaniu substancji na bazie morfiny.

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroinyDemi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny fot. instagram.com/ddlovato

Dziś w nocy poinformowano, że artystka wybudziła się, a jej stan jest "stabilny". W szpitalu czuwa przy niej rodzina, która wydała oficjalne oświadczenie:

Demi jest przytomna i przebywa w otoczeniu rodziny, która chce podziękować wszystkim za miłość, modlitwę oraz wsparcie. Niektóre informacje podane w mediach są nieprawdziwe. Bliscy proszą o uszanowanie prywatności. Powrót Demi do zdrowia jest w tym momencie najważniejszy.

Gwiazdy także wspierają Demi. Na Instagramie o modlitwy prosili m.in. Shawn Mendes, Joan Grande, Luis Fonsi i Joe Jonas.

 

Jak informują zachodnie media, przy szpitalnym łóżku pojawili się także przyjaciółka piosenkarki z lat młodzieńczych, Selena Gomez, a także były partner, Wilmer Valderrama.

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny. Nejasności

Cała sprawa nie jest jednak tak prosta, jak się wydaje. Od wczoraj światowe media rozpisują się na temat narkotyku, który rzekomo  przedawkowała Demi. Według większości zagranicznych serwisów to była heroina, jednak nikt nie potwierdził tej informacji. Według TMZ w domu gwiazdy nie znaleziono żadnych narkotyków. Policja poinformowała, że śledztwo w tej sprawie nie będzie prowadzone. nie będzie prowadzone.

Mamy nadzieję, że Demi uda się przezwyciężyć nałóg. Trzymamy za nią kciuki i czekamy na dobre wieści.

 

Luis Fonsi i Demi Lovato 'Echame La Culpa' (screen)Luis Fonsi i Demi Lovato 'Echame La Culpa' (screen) youtube.com

Te gwiazdy zniknęły z sieci!Te gwiazdy zniknęły z sieci! www.instagram.com

Demi Lovato pokazuje jak wyglądała kiedy walczyła z bulimiąDemi Lovato pokazuje jak wyglądała kiedy walczyła z bulimią www.instagram.com/ddlovato

Więcej o: