Reaktywacja One Direction? Fani nie mają wątpliwości

Fani One Direction oszaleli! Po trzech latach od rozpadu słynnego boysbandu, w sieci pojawiła się wieść o jego reaktywacji. Nowa pływa? Trasa koncertowa? Wiemy, co się święci!

One DirectionOne Direction fot. instagram.com/onedirection

Tęsknisz za One Direction? 8 lat temu, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson poznali się podczas eliminacji do brytyjskiej edycji programu X Factor. Na potrzeby show połączono ich w zespół i jako One Direction zajęli 3. miejsce. Zaraz potem podpisali kontrakt z wytwórnią Syco Music, wydając 5 płyt. Mimo, że ich piosenki nie znikały z list przebojów, a na punkcie chłopaków obsesję miały miliony dziewczyn na całym świecie, w 2015 roku zawieszono działalność grupy.

Kilka dni temu o zespole znowu zrobiło się głośno. Gdy fani przestali mieć nadzieję na reaktywację ulubionego boysbandu, nagle, niespodziewanie pojawiła się nadzieja. Z okazji 8 lat od powstania zespołu, ponownie aktywowano oficjalne konto One Direction na Twitterze. Zaczęły pojawiać się tam fragmenty piosenek, a także nagranie członków zespołu, w którym dziękują za wsparcie fanów.  

One Direction ruszają w jubileuszową trasę?

Oprócz reaktywacji oficjalnego konta na Twitterze, spostrzegawczy wielbiciele zauważyli, że na jednej ze stron internetowych ruszyła.... sprzedaż na koncert One Direction w 2020 roku!

Serwis Ticketmaster opublikował informację trasie koncertowej On The Road Again oraz umożliwił zakup biletów na występ grupy  m.in. 31 grudnia 2020 roku w Melbourne. Fani Harry'ego, Zayna, Liama, Nialla i Louisa oszaleli z radości, jednak niedługo potem  wszystkie informacje zniknęły. Przedstawiciel One Direction odniósł się do plotek o reaktywacji, twierdząc, że na ten moment nie zaplanowano żadnych koncertów. Fani jednak wiedzą swoje i nie przestają się ekscytować.

Jak to mówią, wszystko jest możliwe - a jeśli tak jest, to  trasa koncertowa One Direction również. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejny koncert w Polsce!

One DirectionOne Direction fot. instagram.com/onedirection

One DirectionOne Direction fot. instagram.com/onedirection

One DirectionOne Direction fot. instagram.com/onedirection

Więcej o: