Powstał film na podstawie 'Pamiętników wampirów' i 'The Originals'! Zobacz zwiastun 'Legacies'

Tęsknisz za opowieściami o wampirach i wilkołakach? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość. Już niedługo pojawi się kolejny serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Zagra w nim... Polak! Znamy wszystkie szczegóły.

Zwiastun serialu 'Legacies'Zwiastun serialu 'Legacies' fot. facebook.com/CWLegacies

Oto niespodzianka dla fanek Pamiętników wampirów i The Originals. Stacja The CW potwierdziła powstanie nowej produkcji - jesienią tego roku na ekrany trafi serial zatytułowany Legacies. Został on nakręcony na podstawie wymienionych wcześniej, kultowych opowieści o bajkowych postaciach. 

ZOBACZ: Aktor '13 powodów' dostaje groźby śmierci od fanów serialu. Co się stało?

Legacies. Data premiery, fabuła i obsada


Główna bohaterka Legacies to Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), córka Hayley Marshall-Kenner i Klausa Mikaelsona. Dziewczyna  jest hybrydą wampira i wilkołaka. Nie mogąc odnaleźć się w świecie śmiertelników, trafia do szkoły The Salvatore School for the Young and Gifted - placówki dla nadprzyrodzonych istot.

To opowieść o magii, sekretach, zdradach, pierwszych miłościach i pierwszych złamanych sercach. To opowieść o przyjaźni i rodzinie, o walce z naszymi demonami i zmaganiem z potworami wokół nas. To nasza opowieść o tym, jak staramy się być normalni w świecie, który taki nie jest. Pozostaje tylko pytanie, czy będziemy bohaterami czy złoczyńcami?

Legacies wystąpi znany z Pamiętników Wampirów Matthew Davis. Wcieli się on w postać Alarica Saltzmana. To nie wszystko! Wszystkie możemy czuć się dumne - w serialu nie zabraknie polskiego akcentu. Pojawi się tam bowiem Archie L. Winston, który urodził się w... Będzinie.

Premiera Legacies już 25 października tego roku. Jesteś ciekawa? Zobacz pierwszy zwiastun serialu!