Powstał film na podstawie 'Pamiętników wampirów' i 'The Originals'! Zobacz zwiastun 'Legacies'

Tęsknisz za opowieściami o wampirach i wilkołakach? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość. Już niedługo pojawi się kolejny serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Zagra w nim... Polak! Znamy wszystkie szczegóły.

Zwiastun serialu 'Legacies'Zwiastun serialu 'Legacies' fot. facebook.com/CWLegacies

Oto niespodzianka dla fanek Pamiętników wampirów i The Originals. Stacja The CW potwierdziła powstanie nowej produkcji - jesienią tego roku na ekrany trafi serial zatytułowany Legacies. Został on nakręcony na podstawie wymienionych wcześniej, kultowych opowieści o bajkowych postaciach. 

ZOBACZ: Aktor '13 powodów' dostaje groźby śmierci od fanów serialu. Co się stało?

Legacies. Data premiery, fabuła i obsada


Główna bohaterka Legacies to Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), córka Hayley Marshall-Kenner i Klausa Mikaelsona. Dziewczyna  jest hybrydą wampira i wilkołaka. Nie mogąc odnaleźć się w świecie śmiertelników, trafia do szkoły The Salvatore School for the Young and Gifted - placówki dla nadprzyrodzonych istot.

To opowieść o magii, sekretach, zdradach, pierwszych miłościach i pierwszych złamanych sercach. To opowieść o przyjaźni i rodzinie, o walce z naszymi demonami i zmaganiem z potworami wokół nas. To nasza opowieść o tym, jak staramy się być normalni w świecie, który taki nie jest. Pozostaje tylko pytanie, czy będziemy bohaterami czy złoczyńcami?

Legacies wystąpi znany z Pamiętników Wampirów Matthew Davis. Wcieli się on w postać Alarica Saltzmana. To nie wszystko! Wszystkie możemy czuć się dumne - w serialu nie zabraknie polskiego akcentu. Pojawi się tam bowiem Archie L. Winston, który urodził się w... Będzinie.

Premiera Legacies już 25 października tego roku. Jesteś ciekawa? Zobacz pierwszy zwiastun serialu!

 
Więcej o: