Jeśli jesteś fanką 'Plotkary', pokochasz nowy serial Netflixa. O czym jest 'Elite'?

Tęsknicie za "Plotkarą"? Już niebawem na Netflixie pojawi się hiszpański serial "Elite". Jeśli kochałaś "Gossip Girl", ta propozycja jest idealna dla ciebie!

Elite - nowy serial NetflixaElite - nowy serial Netflixa fot. twitter.com/elitenetflixes

Wszystkie kochamy Netflixa. Platforma ma w swojej ofercie amerykańskie hity takie jak m. in. 13 powodów, Stranger Things, House of Cards,  czy Orange Is The New Black. Okazuje się, że duże szanse sukces ma również hiszpańskojęzyczny obraz platformy, Elite. Dlaczego? Sporo motywów przewodnich nowego serialu kojarzy się z uwielbianą przez wszystkie z nas Gossip Girl.

Elite. Nowy serial Netflixa. O czym jest?

Podobnie, jak w Plotkarze, główni bohaterowie to uczniowie elitarnej, hiszpańskiej szkoły, Las Encinas. Decyzją lokalnych władz, do grona dzieci bogatych rodziców trafia  trójka ubogich nastolatków, których poprzednia szkoła została doszczętnie zniszczona przez trzęsienie ziemi. Tu zrodzi się pierwszy konflikt: problemy między bogaczami, a tymi, którzy nie mają nic, doprowadzają do morderstwa. Kto jest mordercą i czy jest to nowy uczeń Las Encinas? Tego dowiemy się tej jesieni. 

ZOBACZ: Aktor '13 powodów' dostaje groźby śmierci od fanów serialu. Co się stało?

Elite. Nowy serial Netflixa. Aktorzy

Pierwszy sezon składać się będzie z ośmiu odcinków. W rolach głównych pojawią się  Miguel Herrán, María Pedraza, Itzan Escamilla, Jaime Lorente,  Miguel Bernardeau , Arón Piper, Mina El Hammani, Ester Expósito, Álvaro Rico, a także Omar Ayuso. 

Reżyserami serialu są Ramón Salazar (Trzy metry nad niebem) i  Dani de la Orden.

My jesteśmy bardzo ciekawe. Nie możemy doczekać się, by sprawdzić, czy fabuła naprawdę przypomina Plotkarę.

'Elite' - nowy serial Netflixa'Elite' - nowy serial Netflixa fot, mat. prasowe

'Elite' - nowy serial Netflixa'Elite' - nowy serial Netflixa fot, mat. prasowe

'Elite' - nowy serial Netflixa'Elite' - nowy serial Netflixa fot, mat. prasowe

Więcej o: