Znajdź piankę na ognisko między stadem wielorybów. Jeśli to zrobisz, jesteś niezwykle spostrzegawcza

Kolejna łamigłówka od Gergelya Dudasa-Dudolfa. Na przygotowanym przez niego rysunku, tym razem należy znaleźć ukrytą stada wielorybów piankę (tę, którą pieczemy na ognisku). Uzbrój się w cierpliwość - na pewno zajmie ci to dobrych kilka minut. Gotowa na wyzwanie?

Jesteś spostrzegawcza? Z łatwością odnajdujesz zaginione rzeczy? Zrób mały test i sprawdź, ile w tym prawdy. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil (lub jedną dłuższą :)) na rozwiązanie najnowszej zagadki słynnego węgierskiego artysty.

Tym razem Dudolf przygotował obrazek przedstawiający stado wielorybów. Wśród nich kryje się jedna, mała pianka na ognisko. Teraz musisz ją odnaleźć!

Gdzie jest pianka?Gdzie jest pianka? fot. dudolfsolutions.blogspot.com


Wciąż szukasz? Jeśli tak, spokojnie - zadanie wcale nie jest takie łatwe (rozwiązanie zagadki znajdziesz na dole strony).

Korzystając z okazji, że w dalszym ciągu próbujesz znaleźć piankę, opowiemy ci, kim jest Gergely Dudas-Dudolf. To węgierski rysownik, który regularnie przygotowuje kolorowe łamigłówki. Jego prace zobaczyć można między innymi na Facebooku oraz blogu, który prowadzi.

A teraz czas na rozwiązanie...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Pianka jest TU:

Gdzie jest pianka?Gdzie jest pianka? fot. dudolfsolutions.blogspot.com

Udało ci się znaleźć piankę?
Więcej o: