Rihanna pokazała nową fryzurę, a my biegniemy do fryzjera!

Od kilku lat Rihanna jest na topie światowej popularności, a miliony fanek na całym świecie, śledzą i naśladują każdy jej ruch. Jesteśmy pewne, że po tej informacji, większość wielbicielek barbadoski pobiegnie do salonów fryzjerskich, bo... ich idolka znów zmieniła fryzurę!

Rihanna w kampanii Fenty x Puma wiosna-lato 2017Rihanna w kampanii Fenty x Puma wiosna-lato 2017 Luigi & Iango / mat. prasowe Puma

Jesteśmy przyzwyczajone do faktu, że RiRi co chwilę zmienia wizerunek. Na głowie miała już praktycznie wszystko: włosy w każdym kolorze i każdej długości, dredy, a także warkocze. Musimy przyznać - każde, nawet najbardziej obciachowe uczesanie, na Rihannie wygląda wprost idealnie.

Wczoraj 30-letnia wokalistka pochwaliła się na Instagramie nowym cięciem. Tak, barbadoska znów obcięła swoje długie włosy! Jak wygląda teraz?

ZOBACZ: Nie przepłacaj za kosmetyki Rihanny. Zrób je sama! Rozświetlacz Beauty Lava stworzysz w 30 sekund

Na Insta Stories Rihanny pojawił się filmik, na którym możemy podziwiać ją w nowej fryzurze. Autorka hitu „Love on the brain", "Work", czy "Umbrella" zrezygnowała z długich, czarnych fal i postawiła na mocne cięcie.

Nowe nagranie przedstawia RiRi w kostiumie kąpielowym, fantazyjnych okularach i... czarnym bobie. Jeśli zmiana fryzury to zasługa fali upałów, wcale się nie dziwimy.

Jak oceniasz nowy look artystki?

RihannaRihanna fot. instagram.com/badgalriri

A oto jedynie niektóre z poprzednich fryzur RiRi. Którą lubisz najbardziej?

 
 
 
 
 
 

ZOBACZ: Rihanna pokazała, jak wygląda jej codzienny make up. Wypróbuj go! Zajmie ci to 10 minut 

Więcej o: