Księżna Kate i Kim Kardashian mają tę samą torebkę. Która nosi ją lepiej?

Żyją w dwóch innych światach, mają inne priorytety, ale łączy je jedna rzecz - obie mają w szafie tę samą torebkę. Kate po cichu inspiruje się Kim, a może jest zupełnie odwrotnie?

"Efekt Kate" opanował świat w 2011 roku, kiedy najstarsza z sióstr Middleton wyszła za księcia Williama. Od tego czasu, każda część garderoby, w jakiej zaprezentuje się księżna, znika ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Sama Kate rzadko wybiera stroje w których wystąpili już inni celebryci. Teraz okazało się, że ma podobny gust do... Kim Kardashian. Nie, to nie żart - ostatnio obie panie wybrały ten sam dodatek na wielkie wyjście.

ZOBACZ: Księżna Meghan i Kendall Jenner w niemal identycznej stylizacji! Która wygląda lepiej?

Wielbiciele rodziny królewskiej zauważyli, że Kate i Kim pojawiły się niedawno na dwóch imprezach z identyczną torebką Sicily marki Dolce & Gabbana.

torebka Sicily, Dolce & Gabbanatorebka Sicily, Dolce & Gabbana fot. materialy prasowe

14 lipca księżna Cambridge wraz z Meghan Markle przyjechały na Wimbledon. Kate  połączyła wtedy jasny, skórzany kuferek z czarno-białą sukienką w grochy od Jenny Packham.

Meghan Markle, księżna KateMeghan Markle, księżna Kate Fot. Tim Ireland / AP Photo

Meghan Markle, księżna KateMeghan Markle, księżna Kate Andrew Couldridge / AP

Dzień później na hollywoodzkim czerwonym dywanie pozowała Kim Kardashian, trzymając w ręku identyczną torebkę w kolorze czarnym. Miliarderka pojawiła się na imprezie kosmetycznej Beautycon z miniaturową wersją kuferka Kate.

Mimo, że obie pani dzieli przepaść jeśli chodzi o gust i zmysł estetyczny, każda z nich na swój sposób i zupełnie przypadkowo lansowała ten sam trend.

ZOBACZ: Sparkle like Meghan Markle: ubierz się jak księżna Sussex po niższej cenie

Sprawdź też: Duże skórzane torebki damskie!

Kim KardashianKim Kardashian fot. instagram.com/kimkardashian

Więcej o: