Jest pierwsza zapowiedź 3. sezonu 'Riverdale'. Będzie się działo

W San Diego odbył się właśnie festiwal Comic-Con, na którym pojawiła się obsada serialu Riverdale. Camila Mendes, Cole Sprouse, Lili Reinhart i KJ Apa zdradzili wiele szczegółów na temat fabuły 3 już sezonu serialu. Będzie się działo!

Riverdale - sezon 3Riverdale - sezon 3 fot. tvtime.com

Jesienią na małe ekrany trafi kolejny sezon Riverdale. Jako datę premiery ustalono 10 października 2018 roku, a każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się na Netflixie w ciągu doby.

ZOBACZ: Powstał film na podstawie 'Pamiętników wampirów' i 'The Originals'! Zobacz zwiastun 'Legacies'

Przypomnijmy, 2. sezon Riverdale zakończył się złapaniem Czarnej Maski, którą był Hall, ojciec Betty Cooper. Archie podejrzewa jednak, że była nią nie jedna, lecz więcej osób, które wciąż przebywają na wolności. Ostatnią sceną było aresztowanie Archiego na oczach wszystkich uczniów szkoły, a stał za tym Hiram Lodge.

Pierwsza zapowiedź 3. sezonu Riverdale

Znana jest już pierwsza zapowiedź 3. sezonu serialu. Pokazany premierowo teaser  podsumowuje ostatni sezon, przypominając główne wątki, a także ujawnia szczegóły dotyczące kolejnego. Dowiadujemy się, m.in., że pobyt Archiego w więzieniu nie będzie długi. Co więcej, cała czwórka przyjaciół  wybierze się na wspólne wakacje.

ZOBACZ: Jeśli jesteś fanką 'Plotkary', pokochasz nowy serial Netflixa. O czym jest 'Elite'?

Nie możemy doczekać się premiery. Zobaczcie zapowiedź 3. sezonu!

 
Więcej o: