Tęsknisz za zimą? Znajdź kubek gorącej czekolady w tłumie pingwinów. Jeśli ci się uda, jesteś spostrzegawczy

Upał za oknem czasem sprawia, że tęsknimy za przymrozkami. W związku z tym, mamy dla Ciebie kolejną zagadkę Gergelya Dudasa-Dudolfa. Na przygotowanym przez niego obrazku należy znaleźć kubek gorącej czekolady, ukryty wśród tłumu pingwinów. Niektórzy twierdzą, że to proste. Inni się poddali - a ty?

Jesteś spostrzegawcza? Z łatwością odnajdujesz zaginione rzeczy? Zrób mały test i sprawdź, ile w tym prawdy. Wystarczy, że poświęcisz kilka chwil (lub jedną dłuższą :)) na rozwiązanie najnowszej zagadki słynnego węgierskiego artysty.

Tym razem Dudolf przygotował obrazek przedstawiający tłum pingwinów. Wśród nich kryje się  kubek gorącej czekolady. Teraz musisz go odnaleźć!

Znajdź kubek z gorącą czekoladąZnajdź kubek z gorącą czekoladą fot. facebook.com/thedudolf

Wciąż szukasz? Jeśli tak, spokojnie - zadanie wcale nie jest takie łatwe (rozwiązanie zagadki znajdziesz na dole strony).

Korzystając z okazji, że w dalszym ciągu próbujesz znaleźć lizaka, opowiemy ci, kim jest Gergely Dudas-Dudolf. To węgierski rysownik, który regularnie przygotowuje kolorowe łamigłówki. Jego prace zobaczyć można między innymi na Facebooku oraz blogu, który prowadzi.

A teraz czas na rozwiązanie...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Duch jest TU:

Gdzie jest kubek gorącej czekolady?Gdzie jest kubek gorącej czekolady? fot. facebook.com/thedudolf

Więcej o: