Meghan Markle dostała modowy prezent urodzinowy prosto z Polski. 'Naprawdę się jej spodobał'

Jutro urodziny Meghan Markle. Księżna Sussex po raz pierwszy będzie obchodzić ten dzień w iście królewskim stylu i z... polskim akcentem! Do Pałacu Keisington dotarł modowy prezent prosto z naszego kraju. Co dostała Meghan?

Meghan MarkleMeghan Markle Instagram.com/sparkle_like_markle

W ciągu kilku miesięcy, Meghan Markle stała się prawdziwą ikoną stylu. Jej garderoba  każdego dnia komentowana jest przez światowe media. To, co nosi Meghan znika ze sklepowych półek w mgnieniu oka, produkty te stają się prawdziwymi bestsellerami. Teraz, na swoje pięć minut może liczyć polska projektantka wegańskich torebek. 

Urodziny Meghan Markle. Prezent z Polski

Pierwszy królewski prezent, jaki dostała żona Harry'ego to torebka polskiej projektantki! Księżna Sussex znana jest z minimialistycznego oraz ochrony praw zwierząt. Z okazji urodzin Meghan,  organizacja PETA podarowała jej burgundową torebkę projektu Aleksandry Kościkiewicz, znaną jako Alexandra K.

ZOBACZ: Księżna Kate i Kim Kardashian mają tę samą torebkę. Która nosi ją lepiej?

 

W 2014 roku, Aleksandra Kościkiewicz stworzyła markę wyróżniającą się na polskim rynku modowym. Torebki, które oferuje projektantka, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, ale przede wszystkim są w stu procentach wegańskie. Materiały te są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na plamy. Torebki projektu Alexandry K posiadają oryginalny certyfikat PETA. 

Torebka dla Meghan MarkleTorebka dla Meghan Markle fot. alexandrak.co

Torebka dla Meghan MarkleTorebka dla Meghan Markle fot. alexandrak.co

ZOBACZ: W stylu Meghan Markle: 4 stylizacje księżnej w przystępnej cenie

Wygląda na to, że Meghan otrzymała już polski prezent. Projektantka podzieliła się z obserwatorami wiadomością, że księżna doceniła upominek, który bardzo się jej spodobał.

O Boże, gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że księżna Meghan zauważy moją torebkę, po prostu bym go wyśmiała. Nie mogę uwierzyć, że doceniła prezent i naprawdę jej się spodobał! Dziękuję PETA za wysłanie torebki do najbardziej uroczej weganki, Meghan Markle. To chyba najbardziej magiczny dzień w moim życiu!

Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy torebkę podczas oficjalnego wyjścia książęcej pary. Tymczasem przypominamy torebki, które Meghan ma już w swojej szafie. Podoba ci się jej styl?

 
 
 
 
 

ZOBACZ: Sparkle like Meghan Markle: ubierz się jak księżna Sussex po niższej cenie

Więcej o: