Nie żyje Zombie Boy. Model z teledysku Lady Gagi popełnił samobójstwo

Nie żyje Rick Genest. Kontrowersyjny model nazywany Zombie Boy, znany m.in. z teledysków Lady Gagi i Honoraty Skarbek, popełnił samobójstwo. Miał 32 lata.

Nie żyje Zombie BoyNie żyje Zombie Boy fot. screen youtube.com/watch?v=flCkZFlvoRQ

Nie żyje Rick Genest. Kanadyjski model, znany jako Zombie Boy, zmarł w wieku 32 lat. Według doniesień TZM, przyczyną jego śmierci było samobójstwo. Martwe ciało pokrytego tatuażami modela znaleziono w środę, w jego mieszkaniu w Montrealu.

Przypomnijmy, Genest zyskał międzynarodową sławę w 2011 roku, kiedy wystąpił w teledysku do piosenki "Born This Way" autorstwa Lady Gagi.

 

Niedługo potem, bo w 2012 pojawił się w wideoklipie "Sabotaż",  Honoraty Skarbek.

 

Na tragiczne wieści o samobójstwie Zombie Boy'a, błyskawicznie zareagowała Lady Gaga. Na Twitterze napisała, że jest zdruzgotana tą szokującą informacją. Przy okazji zaapelowała do każdego, kto cierpi z powodu problemów na tle psychicznym, by  jak najszybciej zwrócił się o pomoc.

Musimy się nawzajem ratować.

Zombie Boy. Kim był?

Rick Genest urodził się 7 sierpnia 1985 roku w LaSalle, w kanadyjskim Quebec. Jego życie nie usłane różami. Gdy miał 16 lat, wykryto u niego guza mózgu. Przydomek "Zombie Boy" otrzymał od znajomych, jako reakcję na liczne tatuaże pokrywające jego ciało. Proces tatuowania rozpoczął w wieku 19 lat. Motywy na na skórze przedstawiały rozkładające się ludzkie ciało.

Genest wystąpił w licznych sesjach zdjęciowych dla prestiżowych magazynów, takich jak choćby "Vanity Fair", czy "GQ".

 
 
 
 
 
 
 
Więcej o: