Ta piosenka to najnowszy hit lata. Słyszałaś już "Różowe wino"?

Polacy oszaleli na punkcie piosenki rosyjskiego duetu. Zapomnij o "Despacito", czy "Ona tańczy dla mnie"! "Różowe wino" to przebój, którego nie da się wyrzucić z głowy.

Różowe winoRóżowe wino fot. screen youtube.com/fejduk

Masz w pobliżu różowe Carlo Rossi lub Fresco? Mimo, że jest środek tygodnia, warto wybrać się nad Wisłę i zrelaksować się przy bicie najnowszego hitu lata. Piosenka "Różowe wino" rosyjskich raperów Feduka i Allj'a to prawdziwa sensacja tegorocznych wakacji! 

ZOBACZ: Nagrali piosenkę o pierogach i stali się prawdziwym hitem sieci. Posłuchaj "Eat pierogi"

"Różowe wino". Nowy hit lata

O czym opowiada numer? Wbrew pozorom nie jest ckliwa ballda, a tytułowe "różowe wino" nijak ma się do alkoholu. Chodzi tu o popularny w USA "purple drink", czyli syrop z kodeiną o barwie fioletu, zmieszany ze Sprite'em.

Piosenka brzmi jak opis najlepszej imprezy, na jakiej byli młodzi artyści. Jest beztroska, są dziewczyny, alkohol, a imprezowicze bawią się tak, jak gdyby miało nie być jutra. Są dziewczyny, alkohol i inne używki. 

 

Utwór pojawił się na kanale YouTube Sayonara Boy (drugi pseudonim Allj'a) 4 sierpnia 2017 roku. Dopiero teraz jednak zauważono go w Europie Wschodniej.  "Różowe wino" okazało się prawdziwą żyłą złota. Za każde wykonanie kilkuminutowego utworu, Feduk dostaje aż... 23 tys. złotych! 

Lepsze niż "Despacito"? :)

ZOBACZ: Pamiętasz 'Dragostea din tei'? Sprawdź, o czym była piosenka zespołu O-Zone

Więcej o: