Producent Nutelli szuka pracowników do testowania czekolady

Uwaga, uwaga, praca marzeń na horyzoncie! Teraz rzuć wszystko i zostań testerką smaku w firmie Ferrero, producenta słodyczy takich jak Nutella i Kinder Chocolate.

Producent Nutelli poszukuje pracownikówProducent Nutelli poszukuje pracowników fot. Pintestest/Bolo de Chocolate

Potrzebujesz zmiany? Nie wahałabyś się rzucić wszystkiego i wyjechać gdzieś daleko? Mamy dobrą wiadomość -  Ferrero, włoski producent słodyczy, ogłosił właśnie, że poszukuje pracowników na stanowisko testerów sensorycznych. To pierwsza taka sytuacja w historii istnienia firmy, kiedy marka decysuje się na zatrudnienie amatorów zamiast profesjonalistów. Ferrero, które ma  w swojej ofercie produkty takie jak Nutella, Kinder Bueno i Kinder Chocolate przyjmie 20 osób, które dołączą do włoskiego imperium czekolady. Brzmi dobrze?

Szkolenie dla potencjalnych pracowników rozpoczyna się już we wrześniu w Albie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Potrwa ono 3 miesiące, a każdy z uczestników otrzyma za nie wynagrodzenie (nawet, jeśli nie przejdzie do kolejnego etapu).

Do zadań 20 nowo wybranych pracowników będzie należało... testowanie słodyczy. Wyobrażasz to sobie? Jest jednak jedno "ale". Ogłoszenie opublikowane jest w języku włoskim. Oznacza to, że kandydaci muszą umieć porozumieć się w tym języku. Ważne jest także, by żaden z potencjalnych pracowników nie miał alergii żywieniowych. Po zakończeniu szkolenia, praca dla Ferrero będzie miała charakter dorywczy i zajmie jedynie 2 dni w tygodniu. 

Nie wiemy jak ty, ale my za chwilę składamy CV! 

Producent Nutelli poszukuje pracownikówProducent Nutelli poszukuje pracowników fot. Pintestest/ justsotasty.com

Producent Nutelli poszukuje pracownikówProducent Nutelli poszukuje pracowników fot. Pintestest/ foodierush.com

Więcej o: