Książę Harry zaliczył uroczą, modową wpadkę. Jak tu go nie kochać?

Podczas gdy cały świat czeka tylko, by skomentować kolejną nietrafioną stylizację Meghan Markle, książę Harry zaliczył pierwszą, ale jakże uroczą modową wpadkę. O co chodzi?

Księżna Meghan i książę HarryKsiężna Meghan i książę Harry Steve Parsons/ AP

W sobotę 4 sierpnia, Meghan Markle i książę Harry pojawili się na ślubie Charliego van Straubenzee, najlepszego przyjaciela młodszego  wnuka królowej Elżbiety II. Poznali się jeszcze w szkole, a Charlie był jednym ze świadków na ślubie książęcej pary. Teraz obowiązki drużby przejął Harry. 

ZOBACZ: To najsłodsza rzecz, jaką książę Harry zrobił przed ołtarzem. Meghan jest szczęściarą!

Kiedy w sieci trwała zawzięta dyskusja na temat kolejnej kontrowersyjnej stylizacji księżnej Sussex, która na tę okazję wybrała czarną sukienkę i (co gorsza) pokazała haftowany biustonosz, czujne oko internautów zauważyło coś, czego nigdy byśmy się nie spodziewały.

Chodzi o... stylizację księcia Harry'ego, a konkretnie jego czarne buty, w których pojawił się na weselu przyjaciela. Czujne oko Internautów dostrzegło, że na podeszwie obuwia syna księżnej Diany widoczna jest... dość duża dziura. 

Okazuje się, że zużyta para butów jest jego ulubioną. Księciu nie przeszkadza, że buty nie są pierwszej nowości i zakłada je na wszystkie ważne uroczystości. W kwietniu pojawił się w nich na nabożeństwie upamiętniającym 25. rocznicę zamordowania Stephena Lawrence'a, na placu Trafalgar Square w Londynie. 

 

Cóż, nawet monarchia wie, że nie ma nic lepszego, niż ulubione, wygodne buty. W tym wypadku, powiedzenie "Szewc ups... książę w podartych butach chodzi" nabiera zupełnie nowego znaczenia. Prawda, że to urocze? :)

ZOBACZ: Joanna Krupa jak Meghan Markle? Modelka inspirowała się księżną w dniu swojego ślubu

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry AP

Więcej o: