Warsaw Comic Con. Paul Wesley z 'Pamiętników wampirów' spotka się z polskimi fanami

Fanki serialu "Pamiętniki wampirów" będą zachwycone. Paul Wesley, czyli legendarny Stefan Salvatore będzie główną gwiazdą imprezy Warsaw Comic Con.

Paul WesleyPaul Wesley fot. mat. prasowe

Przez 8 sezonów serialu "Pamiętniki wampirów", Paul Wesley, a właściwie Paweł Wasilewski grał jednego z głównych bohaterów - nieziemsko przystojnego wampira, Stefana Salvatore. W związku z licznymi prośbami wielbicielek aktora polskiego pochodzenia, organizatorzy Warsaw Comic Con postanowili zaprosić go w rodzinne strony i ogłosili wczoraj, że to właśnie on będzie główną gwiazdą jesiennej edycji wydarzenia.

Warsaw Comic Con. Paul Wesley głównym gościem inprezy

Aktor urodził się jako Paweł Tomasz Wasilewski, a jego rodzice, Agnieszka i Tomasz są Polakami. W dzieciństwie, wraz z siostrami, Moniką i Julią i Leah spędzał wakacje u dziadków - dlatego właśnie dziś może pochwalić się płynną, polską mową. 

Paul obiecał już, że podczas Warsaw Comic Con będzie rozmawiać z widzami właśnie po polsku! Wesley często odwiedza Warszawę - stara się odwiedzać bliskich przynajmniej raz w roku.  

 

Organizatorzy imprezy zapewniają, że podczas spotkania Paul Wesley weźmie udział w sesjach zdjęciowych z fanami. Będzie można otrzymać także autograf aktora ze specjalną dedykacją. Wśród zaproszonych na wydarzenie aktorów są także: Crystal Reed, Rick Cosnett, Andrew Scott i John Rhys-Davies. Jesteś fanką przystojnego wampira? To niepowtarzalna okazja, by mieć go na wyciągnięcie ręki!

4. Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 26-28 października 2018 w Ptak Warsaw Expo na przedmieściach Warszawy.

Paul Wesley na Warsaw Comic ConPaul Wesley na Warsaw Comic Con fot. facebook.com/ComicConWarsaw

Więcej o: