Demi Lovato już opuściła odwyk? Widziano ją na lotnisku

Kiedy kilka dni temu Demi Lovato opuściła szpital, portal TMZ doniósł, że trafiła na kolejny odwyk. Według najnowszych informacji... opuściła już placówkę. Co się stało?

Demi LovatoDemi Lovato www.bbc.co.uk

Ponad dwa tygodnie  temu świat obiegły wstrząsające wiadomości zza oceanu. 25 - letnia Demi Lovato w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Los Angeles po przedawkowaniu narkotyków. Nieprzytomną, znaleźli ją przyjaciele.

Gwiazda nie ukrywała, że od nastoletnich lat zmaga się z bulimią, a także uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Kilka lat temu zdiagnozowano u niej także bulimię oraz chorobę dwubiegunową. Pod koniec czerwca artystka wydała singiel zatytułowany Sober, w którym przyznała, że po 6 latach abstynencji znów zmaga się z okrutnym nałogiem.

ZOBACZ: Demi Lovato wciąż w szpitalu. Napisała list do fanów: 'Nie wygrałam z uzależnieniem'

Demi Lovato regularnie ćwiczyDemi Lovato regularnie ćwiczy www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato uciekła z odwyku?

Amerykańskie media informują, że Demi Lovato opuściła już klinikę odwykową w Los Angeles. Co więcej, piosenkarkę widziano na lotnisku. Od razu pojawiły się więc pogłoski, że... uciekła, po raz kolejny przerywając terapię. 

Faktycznie, Demi opuściła odwyk, ale za zgodą lekarzy i towarzystwie swojej mamy, wraz z którą wybrała się do Chicago, gdzie spotka się ze specjalistą od uzależnień. Artystka ma spędzić tam kolejny tydzień, a następnie wznowi terapię w Los Angeles.

Ze względu na stan zdrowia, Demi odwołała trasę koncertową po Ameryce Południowej i dwa koncerty w Meksyku. Rzecznik artystki zapewnił jednak, że wokalistka cały czas jest pod opieką najbliższych, w których imieniu podziękował za wyrazy miłości i wsparcia. 

ZOBACZ: Demi Lovato ma siostrę? Uczestniczka amerykańskiego Idola urzekła widzów. 'Ten sam głos i wygląd. Niewiarygodne!'

Te gwiazdy zniknęły z sieci!Te gwiazdy zniknęły z sieci! www.instagram.com

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroinyDemi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu heroiny fot. instagram.com/ddlovato

Demi Lovato chętnie wrzuca selfie na InstagramDemi Lovato chętnie wrzuca selfie na Instagram www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato i Jesse WilliamsDemi Lovato i Jesse Williams https://www.facebook.com/DemiLovato/photos

Luis Fonsi i Demi Lovato 'Echame La Culpa' (screen)Luis Fonsi i Demi Lovato 'Echame La Culpa' (screen) youtube.com

Więcej o: