Dunkin' Donuts znika z polskiego rynku. Firma żegna się z klientami: 'Donut worry, be happy'

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy i, niestety, lokale Dunkin' Donuts po 3 latach znikają z mapy Polski - czytamy na oficjalnym fanpage'u amerykańskiej restauracji, która na stałe opuszcza polski rynek.

Nowy lokal Dunkin' Donuts przy nowym Świecie 54/56Nowy lokal Dunkin' Donuts przy nowym Świecie 54/56 FRANCISZEK MAZUR

Dunkin' Donuts to amerykańska sieć restauracji, która znika z polskiego rynku. O zamknięciu lokali ze słynnymi, kolorowymi donutami dowiedziałyśmy  się za pośrednictwem facebookowego fanpage'a brandu. Pracownicy  Dunkin' Donuts żegnają się z klientami:

 Ta smutna decyzja nie była łatwa, ale w zaistniałych okolicznościach okazała się konieczna. Dziękujemy za wszystkie wspólnie zjedzone donuty. Będziemy za Wami tęsknić i zapraszamy dziś na Świętokrzyską 16 na wyprzedaż ostatnich donutów i pamiątek na otarcie łez. Lokal będzie otwarty do ostatniego donuta. Donut worry, be happy, dziękujemy.

Przyczyną likwidacji kawiarni okazały się zbyt niskie obroty i wysokie ceny. Za jeden donut trzeba było zapłacić 4,90 zł. To zdecydowanie za dużo jak na polskie warunki.

Rozżaleni internauci nie mogą uwierzyć, że ich ulubione miejsce spotkań przestanie istnieć. 

O nie! To chyba żart... nie róbcie nam tego!!!
Najlepsze wypieki.... dlaczego?! :(

Z jednej strony to wielka szkoda. Z drugiej jednak, postawmy sprawę jasno: w kraj słynącego z pysznych pączków z wieloletnią tradycją, sztuczne wypieki zza oceanu nie mogą przyjąć się na stałe. 

Będziesz tęsknić za kolorowymi donutami od Dunkin' Donuts?

TOMASZ STAŃCZAK

TOMASZ STAŃCZAK

TOMASZ STAŃCZAK

TOMASZ STAŃCZAK

TOMASZ STAŃCZAK

TOMASZ STAŃCZAK
Więcej o: