Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie! Panna Młoda zaskoczyła dwiema sukniami

Mister Polski 2014 i jego partnerka powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w tajemnicy przed show biznesem. Jak wyglądała Kamila Nicpoń w roli Panny Młodej? Żona Rafała Maślaka zaprezentowała dwie ślubne kreacje.

Rafał Maślak i Kamila NicpońRafał Maślak i Kamila Nicpoń instagram.com/rafalmaslak

Niespodziewany ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń zaskoczył wszystkich. W środę, 14. sierpnia, Mister Polski 2014 i jego długoletnia partnerka powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość udało się utrzymać w tajemnicy do ostatniej chwili. Informację o tym, że para właśnie się pobrała, wyciekła dzięki zdjęciom na InstaStory, które zamieściły zaproszone na uroczystość gwiazdy. 

Dumny, świeżo upieczony mąż opublikował właśnie pierwsze, oficjalne zdjęcia ślubne,  na których możemy zobaczyć piękną kreację Panny Młodej.

Delikatny model z górą ozdobioną koronkami i opadającymi na ramiona subtelnymi koralikami, a także zwiewnym, rozkloszowanym dołem zaparł dech w piersiach wszystkich gości. To jednak nie jedyna kreacja, jaką w dniu swojego ślubu miała na sobie Kamila Nicpoń. Podczas weselnego przyjęcia, Panna Młoda zachwyciła drugą, równie uroczą kreacją.

Rafał Maślak i Kamila NicpońRafał Maślak i Kamila Nicpoń instagram.com/rafalmaslak

Rafał Maślak i Kamila NicpońRafał Maślak i Kamila Nicpoń instagram.com/rafalmaslak

Druga kreacja to równie piękna, biała suknia o kroju syrenki, z charakterystyczną, fantazyjnie wyszywaną górą. Kamila zdecydowała się zakryć dekolt, który przykrywał jedynie prześwitujący  materiał w prążki i subtelne, koronkowe wstawki z haftowanych kwiatów.

Rafał Maślak i Kamila NicpońRafał Maślak i Kamila Nicpoń instagram.com/drkrzysztofgojdz

Rafał Maślak i Kamila NicpońRafał Maślak i Kamila Nicpoń instagram.com/marcin_roznowski

Która z sukien podoba ci się bardziej?

ZOBACZ: Joanna Krupa jak Meghan Markle? Modelka inspirowała się księżną w dniu swojego ślubu

 
 
 
 
 
Więcej o: