Kanye West w za małych klapkach na weselu 2 Chainz'a. Moda, czy szczyt ignorancji?

Wczoraj 2 Chainz i Kesha Ward powiedzieli sobie sakramentalne "tak", zaledwie cztery miesiące po oficjalnych zaręczynach ma Met Gala 2018. Mimo, że wieczór należeć miał do Państwa Młodych, uwagę całego świata skradł Kanye West, a raczej jego stylizacja. Tylko on mógł założyć coś takiego...

Kanye WestKanye West https://www.facebook.com/TheOfficialKanyeWest/photos/

Ślub 2 Chainz'a i Keshy Ward przyciągnął tłum gwiazd, m. in. Lil Wayne'a i małżeństwo Westów. Kim i Kayne nie byliby sobą, gdyby nie skradli całego show kontrowersyjnymi stylizacjami. Jak wyglądali?

ZOBACZ: 17-latek wydał 15 tys. funtów, by wyglądać jak Kim Kardashian. Na efekt ciężko patrzeć...

Kim Kardashian pojawiła się w neonowej kreacji o zielonym kolorze. Wybrała odblaskową sukienkę z wielkim rozcięciem na nodze. Barwę kreacji dobrała do...  swojego Mercedesa klasy G, którym przyjechała na uroczystość. 

O ile stylizacje Kim zbierają pochlebne recenzje, z pewnością nie można powiedzieć tego o jej mężu. Kanye West  zaprezentował się w garniturze Louis Vuitton, rezygnując z koszuli. To nie wszystko! Zamiast klasycznych, eleganckich butów, raper postawił na... za małe klapki, które w pierwszej chwili wyglądają jak obuwie ortopedyczne. Jakby tego było mało, miał pod nimi grube skarpety...

ZOBACZ: Z wizytą u Kylie Jenner. Jak wygląda jej garderoba? Torebki robią wrażenie

 
 

Prezentowane przez Westa klapki podchodzą najnowszej  kolekcji Yeezy Season 6, a ich cena to  144 dolarów, czyli ok. 540 zł.

Wygląda na to, że Kanye po raz kolejny dokonał udanej prowokacji, bo sieć kipi od komentarzy na temat jego kontrowersyjnej stylizacji, jednocześnie tworząc kolekcji ogólnoświatową reklamę.

To nienormalne, żeby zakładać prysznicowe klapki na czyjś ślub?
Kanye, przecież to twoja firma. Mogłeś przynajmniej wybrać dobry rozmiar...
 
 
 

Co myślisz o weselnej stylizacji Westa? To jeszcze podążanie za modą, czy totalna ignorancja?

Więcej o: