Gwiazdy lansują Glass Hair! Nowy trend stylizacji włosów robi furorę w sieci. Na czym polega?

Popularny w Korei trend "szklanej skóry", czyli efekt gładkiej i promiennej cery, przeniósł się na... włosy. Według najnowszej mody mają wyglądać być jak tafla wody. Poznajcie Glass Hair, na których punkcie oszalały największe celebrytki!

Glass HairGlass Hair instagram.com/lucyhale

"Szklane włosy" to inaczej perfekcyjnie wygładzony bob. Ostro zakończone cięcie, pełne blasku o strukturze przypominającej jedwab króluje na Instagramie dzięki największym gwiazdom Hollywood. Modzie na połyskującą fryzurę lansują na Instagramie siostry Kardashian, Olivia Culpo, Hailey Baldwin i Lucy Hale. 

ZOBACZ: Warkocz DNA. Fantazyjna fryzura, którą pokochały Instagramowiczki

 

Glass hair - jak wykonać taką fryzurę?

Przede wszystkim należy podciąć włosy tak, by uzyskać efekt znany nam jako bob. Następnie kluczowy punkt odgrywa tu odpowiednie pielęgnacja. Pożegnaj się z suszarką, prostownicą i lokówką, ochrona kosmyków przed wysuszeniem i ciepłem zapewni im błysk, a przy pomocy odpowiednich kosmetyków, także nawilżenie dające efekt wygładzenia. 

Zobacz, jak w "glass hair" wyglądają celebrytki.  Według nas to sam szyk, styl i elegancja. Może czas na małą, jesienną metamorfozę?

ZOBACZ: Jak wykonać fryzurę bob w domu? Ta blogerka ma na to sposób. Szybko, łatwo i przepięknie

 
 
 
 
 
 

ZOBACZ: Fryzjerka odmówiła ogolenia nastolatki z depresją. Przez kilkanaście godzin ratowała jej włosy

Więcej o: