Z tym facetem chce umówić się każda kobieta. Oto najprzystojniejszy singiel w Wielkiej Brytanii

Z tym facetem chce umówić się każda kobietaZ tym facetem chce umówić się każda kobieta facebook.com/brian.hallworth

iektórzy próbują odnaleźć przepis na powodzenie u płci przeciwnej, ale ten chyba nie istnieje. Trzeba mieć w sobie to „coś”. Co? Odpowiedzią na to pytanie ma być właśnie ten mężczyzna. To najbardziej rozchwytywany singiel w popularnej w krajach anglojęzycznych aplikacji randkowej Plenty of Fish - informuje metro.co.uk.

46-letni Brytyjczyk, Brian Hallworth, jest użytkownikiem tejże aplikacji i to on otrzymał najwięcej wiadomości od zainteresowanych nim kobiet. Aż 99% użytkowniczek w różnym wieku pragnie umówić się z nim na randkę. Nikt inny się z nim nie równa.  Żaden inny nie może się z nim równać. 

ZOBACZ: 20-letni milioner szuka dziewczyny, ale... żadna go nie chce. Co jest z nim nie tak?

Co takiego ma w sobie 46-latek, który nigdy nie był żonaty i wciąż szuka miłości w sieci? Cóż, wiadomo o nim niewiele. Udało się jednak ustalić, że zawodowo zajmuje się renowacją domów, a w wolnych chwilach... dorabia jako sobowtór Collina Farrella (ok, to jednak ideał!)

Brian HallworthBrian Hallworth fot. facebook.com/brian.hallworth

Profil na Plenty of Fish założył  kilka miesięcy temu, a w jego skrzynce odbiorczej pojawiło się już kilkaset propozycji matrymonialnych. Dziesięć z nich przykuło jego uwagę na tyle, że postanowił umówić się z kandydatkami. Efekt? Niestety, nie doszło do kolejnych spotkań.  Najprzystojniejszy singiel w aplikacji zdradził, w czym tkwił problem.

Nigdy nie było źle. Nie mam strasznych doświadczeń w randkowaniu, ale większość kobiet wygląda zupełnie inaczej w rzeczywistości, niż wirtualnie.

Brian narzeka na filtry upiększające i graficzne nakładki, które zupełnie zmieniają nasz wizerunek. Później trudno nas rozpoznać, kiedy stajemy twarzą w twarz.

Według niego lepiej nie uciekać się do takich sztuczek i postawić na pełną naturalność. Jeśli spodobasz się taka, jaka jesteś naprawdę - na żywo nie będzie rozczarowania i być może spotkasz miłość swojego życia.

Jedno jest pewne - on żadnych filtrów nie potrzebuje…

Brian HallworthBrian Hallworth ookalikes.co.uk/celebrity-lookalikes/all-lookalikes/colin-farrell-lookalike-bh/

ZOBACZ: Ma piękną twarz, ale jej ciało stało się pośmiewiskiem. 'Najmniej kobieca figura na świecie'

Więcej o: