Jaki kompleks ma Meghan Markle? Za każdym razem stara się to ukryć

Odkąd wyszła za księcia Harry'ego, Meghan Markle podziwiana jest za świetne stylizacje, a świat określa ją jako nową ikonę stylu. Wiesz, że księżna Sussex nie do końca jest zadowolona ze swojego wyglądu? Jest coś, czego wolałaby się pozbyć...

Meghan MarkleMeghan Markle Instagram.com/sparkle_like_markle

Meghan Markle jest obecnie jedną z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie. Jako nowa księżna, poddawana jest ciągłej ocenie, a każdy jej ruch komentowany jest przez media. Choć ze względu na protokół, od czasu ślubu zmieniła swój styl, jej modowe wybory w dalszym ciągu są szykowne, eleganckie, a jednoześnie niezwykle współczesne, co wnosi trochę świeżości do brytyjskiej monarchii. Kobiety na całym świecie chcą wyglądać jak księżna Sussex Kupują kosmetyki, których używa Meghan i   inspirują się jej stylem. Mało kto jednak wie, że żona księcia Harry'ego ma pewien kompleks... O co chodzi?

ZOBACZ: Meghan Markle dostała modowy prezent urodzinowy prosto z Polski. 'Naprawdę się jej spodobał'

Jaki kompleks ma Meghan Markle?

Na pierwszy rzut oka (na drugi też nie) do jej wyglądu nie można się przyczepić. Szczupła sylwetka, idealne wymiary, naturalny makijaż i piękny uśmiech - patrząc na nią, wiele z nas myśli "chciałabym być, jak Meghan". Jest jednak jedna rzecz, której księżna wręcz nie znosi. Chodzi o... włosy. To dlatego najczęściej pojawia się w luźnych koczkach, prostych lub lekko pofalowanych fryzurach. niestety, nie jest to naturalna struktura kosmyków Meghan - żona Harry'ego w rzeczywistości ma puszące się i kręcone włosy.  Jej aktualny look nic innego, jak  wynik  permanentnego prostowania  salonie fryzjerskim.

Oto, jak księżna Sussex wygląda w naturalnym wydaniu:

Meghan MarkleMeghan Markle fot. The Markle Family

Meghan MarkleMeghan Markle fot. The Markle Family

Meghan MarkleMeghan Markle fot. The Markle Family

Meghan MarkleMeghan Markle fot. The Markle Family

ZOBACZ: Co łączy Meghan, Kate i Dianę Spencer? Tego szczegółu nie zauważył jeszcze nikt! To nie może być przypadek...

... tu natomiast 3 charakterystyczne dla niej fryzury.

Księżna MeghanKsiężna Meghan Fot. Matt Dunham / AP Photo

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry AP

książę Harry, Meghan Markleksiążę Harry, Meghan Markle AP

Więcej o: