Co stanie się z suknią ślubną Meghan Markle? Zpadła decyzja rodziny królewskiej

Pamiętasz skromną suknię Givenchy, w której Meghan Markle powiedziała "tak" księciu Harry'emu? Kreacja od Clare Waight Keller nie zawiśnie na książęcym wieszaku. Rodzina królewska ma pomysł, co z nią zrobić.

Suknia ślubna Meghan MarkleSuknia ślubna Meghan Markle fot. Alexi Lubomirski

Kreacja Givenchy, w której Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym, stała się ważnym elementem popkultury. Nowa księżna Sussex przybyła do kaplicy świętego Jerzego w skromnej, pozbawionej zdobień kreacji z delikatnym dekoltem w łódkę, projektu dyrektor kreatywnej paryskiego domu mody Givenchy. Mimo, iż całość wyglądała dość prosto, ekstrawagancji dodał jej niebotycznie długi welon i przepiękna tiara, pożyczona od królowej Elżbiety II.

Projekt Clare Waight Keller sprawił, że Meghan wyglądała zjawiskowo i z klasą. Mimo, że kreacja przeszła do historii, nie zawiśnie na królewskim wieszaku. Będziesz mogła zobaczyć ją na własne oczy!

Suknia ślubna Meghan MarkleSuknia ślubna Meghan Markle Givenchy

Suknia ślubna Meghan MarkleSuknia ślubna Meghan Markle fot. Alexi Lubomirski

ZOBACZ: Jak wyglądałyby Kate Middleton i Meghan Markle, gdyby wymieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź to!

Okazuje się, że suknia ślubna Meghan Markle pozostanie w Zamku w Windsor, gdzie odbył się ślub książęcej pary. Rodzina królewska nie zostawi jej jednak wyłącznie do własnego wglądu - już niedługo będzie można ją obejrzeć jako muzealny eksponat.

Podobnie stało się z kreacją Kate Middleton, która także stała się elementem królewskiej ekspozycji już kilka miesięcy po ślubie. Mówi się, że już pod koniec roku wielbiciele rodziny Windsorów będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska detalom sukni Meghan! Z przyjemnością się tam wybierzemy, a tymczasem przypomnijmy sobie najpiękniejszy ślub 2018 roku:

 

ZOBACZ: Gest Meghan wobec Harry'ego zachwycił wszystkich, ale królowa nie była zadowolona. To pierwsza poważna wpadka księżnej?

Britain Royal Wedding, Meghan Markle, książę HarryBritain Royal Wedding, Meghan Markle, książę Harry Ben Stansall / AP

Britain Royal Wedding, Meghan Markle, książę HarryBritain Royal Wedding, Meghan Markle, książę Harry Gareth Fuller / AP

Britain Royal Wedding, Meghan Markle, książę HarryANDREW MATTHEWS/AP

Księżna Meghan, książę HarryKsiężna Meghan, książę Harry Andrew Matthews

ZOBACZ: To najsłodsza rzecz, jaką książę Harry zrobił przed ołtarzem. Meghan jest szczęściarą!

Więcej o: