Chanel wyprodukował linię kosmetyków dla mężczyzn. Czy twój chłopak zna Boy de Chanel?

To nie żart. Marka Chanel wychodzi naprzeciw mężczyznom i wypuszcza makijażowy zestaw specjalnie dla nich. Czym jest i co zawiera Boy de Chanel?

Boy de ChanelBoy de Chanel mat. prasowe

Makijaż u mężczyzn nie jest niczym nowym, jednak wciąż wzbudza kontrowersje i nieprzychylne spojrzenia przechodniów. Mimo to, na YouTubie znajdujemy wiele kanałów, gdzie faceci pokazują, jak pomalować się "po męsku". 

Teraz marka Chanel zaprezentowała najnowszą linię kosmetyków kolorowych, przeznaczonych dla mężczyzn. Jej nazwa linii to Boy de Chanel trafi do sprzedaży w 2019 r. 

ZOBACZ: Podkochujesz się z Davidzie Beckhamie? Ubierz swojego faceta w stylu gwiazdy

Boy de Chanel zawiera trzy produkty: podkład, matujący balsam do ust i kredkę do brwi. Jak informuje Harper's Bazaar, linia  pierwszy ma zostać wprowadzona na rynek j jeszcze w tym miesiącu w Korei Południowej.

 

ZOBACZ: Puder w kształcie róży od Lancome to najpiękniejszy kosmetyk, jaki widziałyśmy

Jesteśmy pewne, że kosmetyki stworzone z myślą o mężczyznach spowodują, że w głowie większości kobiet pojawi się pytanie: "po co to wszystko?". Odpowiedź jest bardzo prosta - wszystko jest dla ludzi. Oby tylko z umiarem, bo nie wyobrażamy sobie, że nasi faceci pożyczają od nas czerwoną szminkę :) 

Kupiłabyś swojemu chłopakowi zestaw Boy de Chanel?

 

Boy de ChanelBoy de Chanel mat. prasowe

Boy de ChanelBoy de Chanel mat. prasowe


ZOBACZ: Premiera Fenty Beauty w Polsce! Kiedy, gdzie i za ile kupisz kosmetyki Rihanny?

Więcej o: