Kate Middleton ukrywa wielką bliznę na głowie. Ma ją po operacji

Przez wiele lat księżna Kate skutecznie ukrywała sporą bliznę na czaszce. Na balu dobroczynnym pojawiła się we fryzurze odsłaniającej jej sporą część. Głos w sprawie zabrał Pałac Buckingham.

Księżna KateKsiężna Kate fot. instagram.com@katemiddletonphotos

Księżna Kate rzadko kiedy czesze się tak, by było widać lewy bok jej głowy. Najczęściej wybiera delikatne fale lub opięcia zakrywające skronie.Okazuje się, że ma ku temu poważny powód. Od lat pod włosami skrywa dużą bliznę. Czujni obserwatorzy wypatrzyli ją na zdjęciu z  ostatniego balu dobroczynnego In Kind Direct w Clarence House.

Na początku przypuszczano, że tajemnicza linia wyznacza miejsce, w którym przyczepiono księżnej sztuczne treski.Powód jest dużo poważniejszy. Pałac Buckingham wydał właśnie oficjalne oświadczenie, by uciąć wszelkie spekulacje:

Blizna jest śladem po operacji przeprowadzonej w dzieciństwie.

Jak informuje brytyjski portal Express, operacja ta była poważna. Dziennikarze Daily Mail sięgnęli jednak opini u chirurga Johna Scurra z londyńskiego szpitala Lister. Lekarz sugeruje, że blizna powstała prawdopodobnie po wycięciu niewielkiego znamienia.

Wątpię, żeby to wiązało się z bardzo poważnym schorzeniem. Podejrzewam, że wycięto jej jakiegoś naczyniaka.

Przyznajemy, że glam squad księżnej przez lata bardzo skutecznie ukrywał znamię, które (nie ukrywajmy), jest pokaźnych rozmiarów. My zauważyłyśmy to dopiero teraz, a ty?

Kate MiddletonKate Middleton fot. instagram.com/katemiddleton_duchess

Kate MiddletonKate Middleton fot. instagram.com/katemiddleton_duchess

Kate MiddletonKate Middleton fot. instagram.com/katemiddleton_duchess

Więcej o: