Implanty zamiast biżuterii? Nowy trend wśród gwiazd

Widziałyśmy już wiele dziwacznych trendów, ale to, co lansują obecnie światowe gwiazdy, przeszło nasze oczekiwania. Chodzi o podskórne implanty, które celebryci traktują jako... biżuterię. Pierwsza myśl: "Nigdy tego nie założę!" Okazuje się jednak, że ta tymczasowa modyfikacja ciała ma szansę stać się najgorętszym trendem nadchodzącego sezonu.

Implanty zamiast biżuterii?Implanty zamiast biżuterii? fot. instagram.com/kimkardashian

Diamenty najlepszym przyjacielem kobiety? Zdaje się, że to powiedzenie nie jest już aktualne. Kim Kardashian i Chrissy Teigen zrezygnowały z błyskotek i już lansują kontrowersyjną modę na doklejane implanty.

ZOBACZ: 'Keeping Up with The Kardashians'. Kim poszła do kostnicy. Robiła makijaż nieżyjącej osobie

Żona Kanye Westa właśnie pokazała krótkie nagranie z nowym "naszyjnikiem". Ozdoba świeci w ciemności w rytmie bicia jej serca. Teigen z kolei zdecydowała się na duże skrzydła, które przykleiła sobie na klatce piersiowej.

Podskórne gadżety stworzyła marka A.Human. To pierwsza taka kolekcja, na którą składają się tylko i wyłącznie implanty. Według zapewnień producentów, wszyscy klienci będą mogli modyfikować "biżuterię", począwszy od naszyjników po różnorodne kształty, a nawet... obcasy zrośnięte ze stopami.

Kolekcja A.Human nie jest jeszcze dostępna.  Będzie można jednak zobaczyć ją z bliska podczas tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku. Uwaga, wstęp do sklepu nie będzie darmowy. Koszt biletu to 40 dolarów w wersji podstawowej lub 70, by zobaczyć większą część kontrowersyjnych produktów.

 

Implanty zamiast biżuterii?Implanty zamiast biżuterii? fot. instagram.com/Ahuman

Implanty zamiast biżuterii?Implanty zamiast biżuterii? fot. instagram.com/Ahuman

Implanty zamiast biżuterii?Implanty zamiast biżuterii? fot. instagram.com/Ahuman

Zdecydowałabyś się na taką ozdobę? My musimy to przemyśleć...

Więcej o: