Zwroty akcji, intrygi i nowe relacje. Oto zwiastun 3. sezonu 'Riverdale'

Już jest! Zwiastun 3. sezonu "Riverdale" zdradza, co czeka nas w nowych odcinkach serialu. Powiemy jedno: będzie się działo!

Z powodu koronawirusa wytrzymano prace na planach seriali. m.in. hitu 'Riverdale'Z powodu koronawirusa wytrzymano prace na planach seriali. m.in. hitu 'Riverdale' mat. prasowe

Tęskniliście za historiami Archie'ego, Betty, Veroniki Jugheada i pozostałych bohaterów serialu Riverdale? Jeden z naszych ulubionych produkcji powróci na platformę Netflix już 11 października. Pojawią się tam wszystkie odcinki - dokładnie dobę od oficjalnej premiery w USA. Nie możesz doczekać się, by usiąść przed telewizorem, by dowiedzieć się, co słychać u twoich ulubionych bohaterów? W oczekiwaniu na emisję, zdradzimy ci wszystko, co wiemy o 3. sezonie!

ZOBACZ: Dlaczego Cheryl z 'Riverdale' zawsze ubiera się na czerwono? Odkrywamy tajemnicę bohaterki serialu

3. sezon Riverdale. Co nowego w serialu?

Najnowszy zwiastun 3. sezonu Riverdale zdradza wiele szczegółów o nowych odcinkach. Niedawno do sieci trafiła pierwsza zapowiedź serialu, którą jako pierwsi mieli okazje obejrzeć uczestnicy festiwalu Comic-Con. Teaser podsumował najważniejsze wątki, ale także ujawnił nowe, nieopublikowane wcześniej sceny. Przypomnijmy, że ostatni odcinek pozostawił nas z wieloma niedopowiedzeniami, spowodowanymi przez aresztowanie Archie'ego. Na szczęście, według teasera nie pozostanie on w więzieniu na długo. Co więcej, czwórka  wybierze się wspólne wakacje, by choć na chwilę zapomnieć o nieprzyjemnych zdarzeniach, jakie miały miejsce w miasteczku.

3. sezon Riverdale. Nowy zwiastun

Stacja The CW opublikowała właśnie najnowszy zwiastun Riverdale 3, dzięki któremu dowiadujemy się nieco więcej o 3 sezonie serialu. Co najbardziej nas zdziwiło? Widok Alice i FP po wspólnie spędzonej nocy (serio?). Okazuje się też, że Hiram Lodge zrobi wszystko, aby zniszczyć związek  Veroniki z Archie'em. Rozwinie się takżE wątek relacji Moose'a i Kevina. 

Poniżej znajdziesz oficjalny zwiastun 3 sezonu Riverdale. Kto szykuje popcorn?

 
Więcej o: