Suknia ślubna księżnej Sussex wystawiona w muzeum. Wiemy, co stanie się z weselną. Serio, Meghan?

Księżna Meghan i książę HarryKsiężna Meghan i książę Harry Steve Parsons/ AP

Wczoraj pałac Kensington ogłosił, że za kilka miesięcy w zamku Windsor wystawione zostaną stroje ślubne Meghan Markle i księcia Harry'ego, a w 2019 r. w Edynburgu - oficjalnej rezydencji Królowej. Wystawa nosić będzie tytuł "Królewski ślub: Książę i księżna Sussex", a wielbiciele rodziny królewskiej będą mogli zobaczyć wspaniałą suknię Meghan, zaprojektowaną przed dom mody Givenchy.

ZOBACZ: Co stanie się z suknią ślubną Meghan Markle? Zpadła decyzja rodziny królewskiej

Brakuje jednak bardzo ważnego stroju: drugiej sukni od Stelli McCartney, którą świeżo upieczona księżna wybrała na prywatną uroczystość weselną. Co stanie się z drugą kreacją ślubną księżnej Sussex?

Według rzecznika Royal Collection Trust, który rozmawiał z magazynem Hello, Meghan zdecydowała zatrzymać ją dla siebie. Mimo, iż royal wedding żył cały świat i wszyscy mieliśmy wrażenie, że w nim uczestniczymy, uroczystość weselna miała charakter prywatny. Księżna postanowiła więc, że kreacja pozostanie w jej szafie. 

ZOBACZ: Jak wyglądałyby Kate Middleton i Meghan Markle, gdyby wymieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź to!

księżna Meghan, książę Harryksiężna Meghan, książę Harry AP

Meghan i HarryMeghan i Harry fot. screen youtube.com/itvnews

Meghan i HarryMeghan i Harry fot. screen youtube.com/itvnews

Suknia ślubna Meghan Markle z dekoltem amerykańskimSuknia ślubna Meghan Markle z dekoltem amerykańskim www.instagram.com/stellamccartney

Serio, Meghan? Miałyśmy nadzieję, że będziemy miały okazję zobaczyć ją na żywo. Teraz musimy zadowolić się tylko tym video....

 

ZOBACZ: Księżna Diana miała drugą suknię ślubną. Co się z nią stało?

Więcej o: