Tego jeszcze nie było! FOREO stworzyło inteligentną szczoteczkę do twarzy

Oto wielki krok w dziedzinie urody i spersonalizowanej pielęgnacji.Inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry od FOREO zna twoją skórę jeszcze lepiej, niż Ty sama! Brzmi niewiarygodnie? A jednak to możliwe!

Foreo fofoForeo fofo mat. prasowe

FOREO znowu zaskakuje! Nie tylko swoich konsumentów, ale i całą branżę urodową. Najnowszy produkt szwedzkiej firmy to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry o wdzięcznej nazwie LUNA fofo. Choć brzmi to niewiarygodnie, od teraz możemy posiadać swojego osobistego, miniaturowego beauty coacha, który pomoże nam jeszcze lepiej poznać swoją skórę.

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji (dosłownie) już za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy design szczoteczki, który przypomina sympatycznego beauty coacha. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, w tym silikonu klasy medycznej oraz 24-karatowego złota!

ZOBACZ: Puder w kształcie róży od Lancome to najpiękniejszy kosmetyk, jaki widziałyśmy

Niezwykłe umiejętności analizowania skóry i dobierania spersonalizowanego programu oczyszczania to zasługa sztucznej inteligencji wbudowanej w urządzenie oraz sensorów skóry pozłacanych 24-karatowym złotem. Podczas tworzenia wersji beta tego sprytnego urządzenia, projektanci z firmy FOREO współpracowali z użytkowniczkami strony FabFitFun, których wyniki analizy skóry pomogły stworzyć samouczący się algorytm szczoteczki LUNA fofo.

Foreo fofoForeo fofo mat. prasowe

ZOBACZ: O nie! Urban Decay rezygnuje z kultowej palety cieni do powiek

Założyciel i dyrektor generalny FOREO, Filip Sedic, uważa, że jest to wielki krok ku rozwojowi branży urodowej.

Najnowsza szczoteczka od FOREO została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji, dlatego tak bardzo różni się od innych urządzeń. Aby w pełni wykorzystać potencjał LUNA fofo, potrzebna jest aplikacja mobilna FOREO For You, dzięki której każda użytkowniczka może sprawdzić poziom nawilżenia i wiek skóry oraz dostosować częstotliwość, moc i czas trwania pulsacji T-Sonic. Taki sposób działania szczoteczki pozwala stworzyć spersonalizowany program oczyszczania, który zmienia w zależności od kondycji skóry.

Foreo fofoForeo fofo mat. prasowe

 Według Filipa Sedica, jest to dopiero początek rewolucji.

Planujemy, aby nasze przyszłe produkty badały jakość powietrza i stan skóry użytkowniczki w czasie rzeczywistym. Chcemy, by na podstawie szczegółowych danych tworzyły najbardziej optymalny program pielęgnacji i by mogły przewidywać jaki rodzaj kuracji i produktów jest dla skóry najlepszy. Dzięki regularnej analizie, pielęgnacja stałaby się całkowicie spersonalizowana, a urządzenie byłoby nieodłącznym i inteligentnym pomocnikiem naszego życia.

Wracając do najnowszej szczoteczki, LUNA fofo umożliwia miłośniczkom technologii dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy o swojej skórze:faktyczny wiek, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany program oczyszczania. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty inteligentnej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie. Aplikacja jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu – po zbadaniu cery, na ekranie telefonu wyświetla się wynik ogólnej kondycji skóry. Naszym celem jest osiągnąć maksymalny wynik. Aplikacja pozwala również zapisywać uzyskiwane wyniki i śledzić postępy w inteligentnej pielęgnacji.

ZOBACZ: Chanel wyprodukował linię kosmetyków dla mężczyzn. Czy twój chłopak zna Boy de Chanel?

Ta inteligentna szczoteczka jest już dostępna na stronie producenta: foreo.com a aplikację FOREO znajdziecie za darmo w App Store for IOSlubGoogle Play Store for Android.

Jesteśmy bardzo ciekawe najnowszego produktu marki FOREO i nie możemy doczekać się, kiedy wpadnie w nasze ręce!

Foreo fofoForeo fofo mat. prasowe

ZOBACZ: Bartos Cosmetics. naturalne kosmetyki, przyjazne dla osób na diecie bezglutenowej i z chorobami tarczycy


Więcej o: