Internet oszalał na punkcie tej sukni ślubnej. Wszystko przez... kieszenie!

Na pozór zwykła kreacja, a okazała się prawdziwym hitem. Panny młode po prostu zakochały się w tym fasonie. Co sprawiło, że kreacja zrobiła furorę w sieci? Nigdy byśmy na to nie wpadły, a jednak!

Suknia ślubnaSuknia ślubna pinterest.com/sheergirl_offcial/

Każda kobieta skrycie marzy o idealnym ślubie, wielkiej weselnej sali, a przede wszystkim pięknej sukni, w której wyglądałaby jak księżniczka. Wybór idealnej kreacji wcale nie jest taki prosty. Bardzo często zdarza się tak, że przyszła mężatka musi zdecydować, czy chce czuć się wygodnie, czy wyglądać jak gwiazda filmowa. Nie oszukujmy się, te dwa istotne elementy rzadko idą w parze. Cóż, panna młoda wcale nie ma lekko.

ZOBACZ: Zrozpaczone klientki pokazują, co kupiły w sieci. Oczekiwania vs. rzeczywistość

Dlatego właśnie wcale nie dziwimy się,  że internautki oszalały na punkcie sukni ślubnej, której zdjęcie zostało zamieszczone na Twitterze. Nie, nie chodzi tu o wygląd, ale o coś, z czym jeszcze nigdy się nie spotkałyśmy, bo ta kreacja posiada... kieszenie!

Jedna z moich przyjaciółek wczoraj wzięła ślub, a JEJ SUKNIA ŚLUBNA MIAŁA KIESZENIE, to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam.

- napisała Esther, która niedawno bawiła się na ślubie przyjaciółki.

Suknia ślubna z kieszeniamiSuknia ślubna z kieszeniami twitter.com/EstherKeziaT

Suknia ślubna z kieszeniamiSuknia ślubna z kieszeniami twitter.com/EstherKeziaT

ZOBACZ: Primark w Polsce. 10 rzeczy, które musisz mieć

Zdjęcie w mgnieniu oka opanowało sieć. Do tej pory zostało polubione ponad 33 tys. razy. Co więcej, okazało się, że model z kieszeniami staje się coraz bardziej popularny, a dużo panien młodych chwali sobie to rozwiązanie. 

Suknia ślubna z kieszeniamiSuknia ślubna z kieszeniami twitter.com/jorylynn23

Suknia ślubna z kieszeniamiSuknia ślubna z kieszeniami twitter.com/jorylynn23

Telefon, ulubiona szminka - co schowałybyście do kieszeni swojej sukni ślubnej? :)

Więcej o: