Jak będą wyglądały Kate Middleton i Meghan Markle w wieku 60 lat? Sprawdzamy!

Brytyjskie księżne zachwycają urodą. Kate Middleton i Meghan Markle to ikony, którym wyglądu zazdroszczą miliony kobiet na świecie. Jak bedą wyglądać w podeszłym wieku? Którą oszczędzi czas? My już wiemy!

The Future Face to nowa technologia, z której korzysta znany brytyjski chirurg, dr Julian de Silva. Pokazuje on w ten sposób swoim pacjentom, jak będą wyglądać po ingerencji chirurgicznej twarzy. Teraz swój sprzęt wykorzystał nieco inaczej– postanowił postarzyć brytyjską monarchię.

Teraz wiemy już, jak w wieku 60 lat będą wyglądać Kate Middleton, Meghan Markle, a także książę Harry. Co ciekawe, według algorytmu, zw podeszłym wieku najlepiej będzie prezentować się księżna Sussex. Dr Silva tłumaczy:

Jej geny, oliwkowa karnacja i wybitny styl życia sugeruje, że pięknie się zestarzeje. Może przebić nawet księżną Cambridge, mimo że jest od niej o rok starsza.  Kate będzie piękna w wieku 61 lat, ale przez różnice w kolorze skóry, 'przegra' z Meghan.

ZOBACZ: Meghan Markle była blogerką! Jeden z jej wpisów dotyczył... księżnej Kate

Jak wyglądać będą  kiedyś Kate i Meghan?Jak wyglądać będą kiedyś Kate i Meghan? Pinterest / KateMiddletonSource

Jak wyglądać będą  kiedyś Kate i Meghan?Jak wyglądać będą kiedyś Kate i Meghan? Pinterest / KateMiddletonSource

ZOBACZ: Jak wyglądałyby Kate Middleton i Meghan Markle, gdyby wymieniły się ślubnymi tiarami? Sprawdź to!

Algorytm Future Face łagodnie potraktował również młodszego syna księżnej Diany. Okazuje się, że Harry jest jak wino - im starszy, tym lepszy.

Zacznie nieco przypominać ojca . Panowie w tej rodzinie mają doskonałe geny i żyją do późnej starości. Po części ze względu na dietę i najlepszą opiekę zdrowotną.

Książę HarryKsiążę Harry Pinterest / KateMiddltnSource

ZOBACZ: Książę Harry zaliczył uroczą, modową wpadkę. Jak tu go nie kochać?

Kto twoim zdaniem będzie wyglądał najkorzystniej? My stawiamy na Meghan.

Więcej o: