Ujawniono usuniętą scenę finałową z 'Titanica'. Koniec historii powinien być zupełnie inny

Każdy film posiada ciekawostki, o których zwykły widz nie ma pojęcia. Wiesz, że 'Titanic' powinien zakończyć się zupełnie inaczej? Do sieci trafił fragment finałowej sceny, którą usunięto podczas produkcji. Wiemy, jak powinny potoczyć się losy bohaterów!

TitanicTitanic materiał prasowy

Mimo, że film Jamesa Camerona powstał ponad 20 lat temu, wciąż budzi wielkie emocje. Uwielbiany jest przez coraz młodsze pokolenia widzów, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat fabuły. Niektórzy twierdzą, że Rose mogła przesunąć się na dryfujących drzwiach, by ocalić ukochanego.

Wielbicieli Leonardo DiCaprio i Kate Winslet pewnością ucieszy informacja, że właśnie ujawniono scenę, które została wycięta w trakcie produkcji. Ukazuje ona zupełnie inne zakończenie tragicznego wypadku. 

Titanic. Ujawniono usuniętą scenę finałową

W jednej z ostatnich scen Rose urywa się przed znienawidzonym Calem. Okazuje się jednak, że istnieje inne zakończenie filmu. W wersji, którą usunięto, pojawia się J. Bruce Ismay, mężczyzna oskarżany o katastrofę statku. Zmuszony jest on spojrzeć w oczy ocalonym z katastrofy, którzy opłakują zmarłych bliskich. W szalupie statku ratowniczego widzimy także dziewczynkę, którą  porwał Cal , w celu wpuszczenia do na statek ratowniczy. Wynika z tego, że dziecko ostatecznie się uratowało.

Fragment ten możesz zobaczyć tu: 

 

TitanicTitanic reż. James Cameron, prod. Paramount Pictures, Twentieth Century Fox Film Corporation

Więcej o: