Oglądałaś Shreka? Na pewno nie zauważyłaś wzwodu Lorda Farquada

Bajki, które oglądałyśmy w dzieciństwie wcale nie były takie niewinne. Gdy po latach przyglądamy im się po raz kolejny, okazuje się, że wiele pozornie zwyczajnych scen i gestów miało drugie, nieprzyzwoite dno.

Program TV na piątek 21.07: 'Shrek'Program TV na piątek 21.07: 'Shrek' fot. mat. prasowe

Czy tak jak my uwielbiacie "Shreka"? Bajka o przygodach zielonego ogra to jedna z naszych ulubionych historii z lat dziecięcych. Nie miałyśmy pojęcia, że (wydawałoby się) niewinna bajka zawiera momenty dla dorosłych. Jesteś ciekawa, co przeoczyłaś?

Moment, który zupełnie umknął uwadze widzów jest... wzwód Lorda Farquada. Podczas jednej ze scen widzimy go relaksującego się nago w łóżku, popijając drinka. Kiedy zwierciadło pokazuje mu zdjęcie uwięzionej w wierzy księżniczki Fiony, Lord bardzo się ekscytuje. Na pościeli zaznacza się charakterystyczne wybrzuszenie, Farquad zagląda pod kołdrę i zaskoczony, unosi brwi.

ZOBACZ: Ujawniono usuniętą scenę finałową z 'Titanica'. Koniec historii powinien być zupełnie inny

Shreka znamy już na pamięć, ale musimy przyznać, że tego szczegółu zupełnie nie zauważyłyśmy. Ciekawe, czy animator pracujący nad grafikami miał ubaw, kiedy rysował tę scenę :D

 

ZOBACZ: Marzysz o nowym mieszkaniu? Kup apartament z filmu 'Pięćdziesiąt twarzy Greya'

Więcej o: