Chcesz być Rebel? Nowy zapach AVON Far Away Rebel

Odważna, autentyczna, kocha siebie i wierzy w swoją siłę - taka jest współczesna buntowniczka. Wymaga dużo, bo lubi luksus i zawsze wybiera to co najlepsze. To dla niej światowej sławy perfumiarze stworzyli zapach inny niż wszystkie. Niezwykły, intrygujący, piękny. AVON Far Away Rebel - łamie reguły, zaskakuje kompozycją nut, zachwyca unikalną bazą. To Rebel w świecie zapachów!

AVON Far Away RebelAVON Far Away Rebel mat. prasowe

Idź pod prąd!

AVON Far AwayRebel to zapach inny niż wszystkie, ponieważ został stworzony z myślą o kobietach, które są inne niż wszystkie. Odważne, niezależne, są zawsze sobą - to współczesne buntowniczki. Kochają siebie, lubią otaczać się luksusem i czerpią z życia pełnymi garściami. Są dumne ze swoich wyborów, nawet jeśli te nie podobają się innym. Lubią być w centrum uwagi, a ten zapach sprawi, że zauważą je wszyscy.

Zapach, jakiego jeszcze nie było

AVON Far AwayRebel to luksusowa i niesamowicie trwała kompozycja, jakiej dotąd nie było. Zapach otwiera wytrawna nuta likieru porzeczkowego i soczystych czerwonych owoców. W nucie serca dopełnia je kwiat pomarańczy i jaśmin Sambac. Gwiazdą kompozycji jest unikalna baza. To słony karmel z czekoladą – uwodzicielskie połączenie słodyczy i mocy, które daje spektakularny efekt.

AVON Far Away RebelAVON Far Away Rebel mat. prasowe

Kolekcja AVON Far AwayRebel

W kolekcji AVON Far AwayRebel znalazł się również balsam do ciała i podręczna perfumetka, dzięki której będziesz miała swój ulubiony zapach zawsze przy sobie.

Woda perfumowana AVON Far AwayRebel 50 ml, będzie dostępna w katalogu AVON 13/2018 od 06.09.2018 w cenie od: 49,90zł

Balsam do ciała AVON Far AwayRebel 150 ml, będzie dostępny w katalogu AVON 13/2018 od 06.09.2018 w cenie od: 9,99zł

Perfumetka AVON Far AwayRebel 10 ml, będzie dostępna w katalogu AVON 13/2018 w cenie od: 15,99zł

Kolekcję Far AwayRebel można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez Katalog  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

AVON Far Away RebelAVON Far Away Rebel mat. prasowe

Więcej o: