AIIj po raz pierwszy w Polsce! Dwa koncerty autora hitu 'Różowe wino' jeszcze w tym roku

Fenomen muzyczny - raper AIIj, autor hitu Rozovoe Vino już w listopadzie na dwóch koncertach w Polsce! To pierwsza wizyta rosyjskiej gwiazdy rapu w naszym kraju.

Allj w Polsce!Allj w Polsce! instagram.com/sayonaraboy

Tegoroczne wakacje upłynęły ci pod hasłem "Różowe wino"? Jeśli tak, mamty dobrą wiadomość - wszyscy fani rosyjskiego duetu będą mogli zobaczyć Allja na żywo podczas dwóch koncertów w Polsce!

ZOBACZ: Ta piosenka to najnowszy hit lata. Słyszałaś już "Różowe wino"?

Koncerty są częścią trasy koncertowej NOTORIOUS TOUR. Odbędą się w warszawskim klubie Stodoła (15 listopada) i krakowskim Forum. (16 listopada). Ceny biletów rozpoczynają się od 129 złotych.

 

Kim jest Allj?

Allj to jeden z najbardziej kontrowersyjnych, mainstreamowych artystów w Europie., Szokuje i fascynuje nie tylko nietypowym podejściem do tworzenia muzyki, ale także prowokuje wizerunkiem. Ten młody i charyzmatyczny wykonawca urodził się 9 lipca 1994 w Nowosybirsku. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku debiutanckim albumem Boszki dymiatsia  błyskawicznie stając się jednym z czołowych twórców rapu i hip-hopu w Rosji. W bardzo krótkim czasie wydał 7 albumów oraz 14 singli, przyciągając uwagę milionów fanów własną wizją stylowego pop - rapu z mocnym elektronicznym brzmieniem. W 2017 roku nagrał w duecie z raperem FEDUKiem singiel Rozovoe Vino, utwór o miłości i pożądaniu stał się międzynarodowym hitem, a jego videoklip tylko na YouTubie osiągnął wynik ponad 200 mln wyświetleń. Słynny za naszą wschodnią granicą portal społecznościowy VKontaktie uznał Rozovoe Vino za najpopularniejszy hit roku.

W Polsce kawałek Rozovoe Vino stał się niewątpliwym hitem lata i wciąż pozostaje w TOP 10 największych stacji radiowych. Tworząc utwór autorzy zmieszali rosyjskie hip-popowe brzmienie ze współczesnymi trendami w muzyce pop.

Wybierasz się na koncert?

Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce!Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce! instagram.com/sayonaraboy

Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce!Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce! instagram.com/sayonaraboy

Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce!Allj, autor 'Różowego wina' a Polsce! instagram.com/sayonaraboy

Więcej o: